Otázky na RNG

RNG

Jedulka, moze to byt nedostatok kyslika(nechaj si odmerat kyslik v krvi), moze to byt zla lymfaticka cinnost, moze to byt fibriomyalgia, dokonca aj tetania, co, by sa malo ukazat na krvi.

Nuz a moze to byt mechanicky problem, kde su nervy priskripnute na chrbtici niekde.
Skus brat 1.5 gramu DHA, co ti pomoze vyhojit nervove obaly, nech su poskodene akokolvek.
A kazdemu odporucam si zvysovat viralnu imunitu v dnesnych viralnych epidemiach

jedulka

RNG takhle to povím, když se hýbu víc jak 10minut, úplně mi ztvrdnou záda,jako bych měla "housera" nevím jak se to řekne slovensky, bolest je velmi palčivá, žhavá.I se velmi zadýchám.Dobře tak si sednu, vydýchám se a přejde i bolest zad!Tak to jde stále dokola.Třetí den se už nezvednu, jsem velmi vyčerpaná.Z čeho?když jdu proti bolesti a každý den si dám svých 10minut pohybu,příjde úzkost a všechny její podoby.Takže jestli nechci papat ještě více léků než jím, tak si lehnu a za týden jsem v pořádku.Už jsi o něčem takovém slyšel?Lékař si neví rady a brát léky proti bolesti v tomhle případě nemá smysl.

RNG

Priorodne latky proti boplesti su prirodny "aspirin", tj vytazok z vrby pod nazvom White willow bark, kde ucinna latka je salicin, ktorej chemicka napodobnenina je salicylicka kyselina .
Silnejsie proti bolesti su vytazky z makovic, tj opiaty, tie su ale nie volne predajne.

RNG

Novi, nemam sajnu, z coho mas svrbenie, ked sa ti rozne skusky na mikroby nic nepotvrdili. Ak je to alergickeho povodu, tak enzymaticke cistenie tela a protizapalove, ako quercitin, curcuminoidy s bioperinom, dumbier a serrapaptaza ti mozu pomoct.
Ale moje podozrenie su skor mikroby, na ktore si nemala testy a tam najviac pomoci ti spravi vybudovat si velmi dobru crevnu probioticku floru nasadzovanim kvalitnych probiotik a hlavne rozmnozovanim ich kazdodenne branou zmesou roznych mikrovlaknin, aspon 15 gramov denne.
Probiotika totiz v tele vyrobia az 70% vsetkychj obrannych latok, s ktorymi telo disponuje a tym sa podstatne zvysi obranyschopnost tela=imunita.
Ked su pricina virusy, tak pozri cez Google.sk pod rng herpes ako sa proti nim branit zvysenim viralnej imunity, co dnes odporucam v case tichych viralnych epidemii vlastne kazdemu.

nowi

Ahoj RNG, mohol by si mi poradiť? Asi tak vyše roka /po 2.pôrode/ som začala mať občas pocity svrbenia v intímnych častiach, opakovane preliečená antimykotikami s efektom, opakovane výtery negatívne, kvasinky nepotvrdené. Opakované sa stalo chronickým a každodenným, raz menej, raz viac...hľadaním po nete som som začala užívať Candida clear/support 2x2, teraz 2.mesiac, spolu s druhým balením užívam aj Capricin 2x1 a Probiotic Defense zatiaľ 1x denne. Okrem toho na poruchu špecifickej imunity užívam Isoprinosine 2x2 a momentálne od gynekológa aj Flukonazol 1x mesačne, efekt však necítim. Pravdou je, že by som mala úplne vylúčiť cukry, nakoľko mám rada sladké, pečivo jem minimálne. Neviem čo viac urobiť, ako sa svrbenia zbaviť, základné laboratórne parametre mám v norme. Nakrátko mi pomohol Tea tree, potieranie. Neliečim sa inak na žiadne telesné ochorenie, som dlhoročná alergička, lieky na to beriem len sezónne, krátkodobo, teraz nie. Ďakujem za akýkoľvek názor, radu.