Otázky na RNG

skrutka

a inak na tie cievy nie je nejaky drink napriklad ze supergreens a kyslikovy katalyzator som nasla alebo alloe vera a podobne akoze by to bolo vo forme vyzivoveho doplnku ze tie latky by to obsahovalo, a zaroven nejakeho napoja ovocneho napriklad. maju taky ucinok na cievy aj zelene napoje ako lecitin a podobne?

skrutka

cize chces povedat ze vitamin c moze v tele posobit ako umele imunostimulatory? ved minule tuna damian rozpraval o rozdiele medzi prirodnym vitaminom a a roacutanom cize syntetickym. prosim potrebujem presne informacie, pretoze viem ze lekar mi ich neda. cize ten prvy link na ten nie celkom cisty vitamin je akoze zly re zviera alebo dobry? rng mohol by si sa poradit s damianom aby ste toto poradenstvo robili viaceri on sa odmlci a nikto nevie ze co bude dalej....pripadne mi daj dokaz o tom ze megaskorbicka je uspesna, nejaku zdravotnu dokumentaciu lebo som pisala na kliniku vo viedni a nechceli mi to poskytnut neviem preco.

RNG

Sodium ascorbate mozes najst na pokusy so zvieratami napr tu
nutribiotic.com, ale nejedna sa o celkom cisty, hoci vychadzaju s USP vitaminu C a cistej sody bikarbony. Samozrejme cisty askorbat sodny predavaju za nehorazne sumy chemicko/farmaceuticke firmy, napr pozri na
- Odkaz bol odstránený -
Mozno na slovensku najdes ovela lacnejsiu verziu.
Imunit je mnozstvo, kazda je specificka, zlozene dokopy davaju vseobecnu imunitu.
Zvysovanie imunity je prakticky vzdy dobry napad a znizovanie naopak je prakticky vzdy zly napad .
Umele doplnky, vcitane vitaminov , pokilal sa spravaju v tele roznako ako prirodne, tj su bioidenticke, tak ich telo nevie rozlisit od prirodnych.
Jeden z tychto je synteticka kyselina l-askorbova, ktora sa v tele sprava uplne roznako, ako kyselina askorbovA vyrobena z ovoci a zelenin.
Nikde som nenasiel zmienku o tom, ze by caj z chanca piedra mal byt obmedzeny casove. Vysledky z rozbijamim ladvinovych kamenov bolo dposiahnute za 2 mesiace pitia(94% uspesne)

skrutka

este by som sa chcela spytat vitamin c sluzi ako imunostimulator? lebo mi to bolo vysvetlene tak ze potom sa imunita moze obratit aj proti sebe samej ale ja si myslim ze to len v pripade synteticky vyrobenych molekul ....imunostimulatory a pod. ked ich telo neprijme lebo su synteticky pozmenene

skrutka

mne lekar povedal ze vitamin moze poskodit organizmus, ja si myslim ze on o tom nevie. ze prosto to je system riadeny zhora a jeho v skole ucili ze je to tak a hotovo....jedina moznost ako to urobit je vyskumat to na vlastnu past na zvieratach. preto prosim niekto oslovte damiana, lebo mne neodpisuje, prosim rng oslov ho chcela by som to vyskusat na zvieratkach. potrebujem len male mnozstva toho vitaminu alebo nevie to niekto zohnat prosim vas? dakujem.

RNG

Skrutka, ja zijem v USA , kde je oficialne dovolene liecit rakovinu len chemo, radiaciou a operaciami. takze nikto nemoze oficialne predavat vitamin C vo vysokych davkach do IV.
Naviac do IV mozes davat len neutralnu formu, tj nie kyselinu askorbovu, ale rozne askorbaty, napr sodny a draselny, lebo tie su vyborne rozpustne.
Bersonov protokol je na pecen, nie na oblicky.
Na cistenie obliciek je caj z byliny chanca piedra, davka kopcom polievkova lyzica, varit pomaly 1/2 hodiny a nechat prikryte luhovat niekolko hodin. Toto je na 94% uspesne na odstranovanie ladvinovych kamenov,za 2 mesiace pouzivania.
Daman je lekar a iste ho za jeho stanovisko prenasleduju, takze sa nediv, ze sa odmlcal. Ale ja som inzinier, tj mne , pokial nebudem robit privela hluku mi nemozu uskodit.
Preto aj zdoraznujem, ze sa sustredujem len na povolene potravinove doplnky, nie na lekarske zakroky ako infuzie, injekcie a podobne.
Co mozes dostat od chemickych spolocnosti je praskovy askorbat sodny, mozno i draselny, a na infuzie/injekcie musi byt cisty, tj najmenej farmaceuticka kvalita. A aka koncentracia a ako rychlo sa to moze davat do ciev je mi nezname, zialbohu.Ani aka je statisticka pravdepodobnost tymto vyliecit je mi neznama, lebo sa to v USA nikto neodvazi publikovat.

Na srdce a cievy odporucam brat 1-2 krat tyzdenne polievkovu lyzicu cisteho praskoveho lecitinu, tiez vitamiony B-6, B-9 a B-12 na znizenie hladiny skodliveho homocysteinu a na znizenie triglyceridov a skodlivych cholesterolov odporucam brat policosanol( 2 x 20 mg) a Red Yeast Rice( 2 x 1200 mg).
Ja obcas uzivam kombinaciu tychto dvoch, cenove velmi pristupnu napr zo Swansonvitamins.com ked si ochotny platit ich dost drahe postovne. Ale ked objednas vacsie mnozstov doplnkov, od nich tak sa ti to aj tak vyplati

skrutka

dalej by som este poprosila nieco naozaj najlepsie na srdce a cievy, uplne ze najlepsie co dostat, nejak doplnok, a kde sa da zohnat cennik na vitamin c intravenozne. alebo kde ho objednat. dakujem

skrutka

chcela by som sa este opytat, ze ci naozaj jedinym dokazom ktory poskytnut mojim blizkym je urobit pokusy na zvieratkach, napriklad s tym ceckom, lebo som zistila, ze nie je problem za malu chvilku zohnat na internete zvieratko s rakovinou....a nevyjde to ani vela, kedze zviera nespotrebuje celu tristogramovu davku, dalej moja otazka znie, ci s tymi oblickami ak je to loz, staci pri podavani tristo gramov dodrziavat dajme tomu berksonov protokol, lebo lekar mi tvrdil ze to zdevastuje oblicky. .-). a posledna otazka ci mi niekto moze poskytnut cennik vitaminu c do zily. a kde ho spolahlivo objednat lebo damian neodpoveda.