migena

RNG

Odporucam 3x1 gram pupalkoveho alebo borakoveho oleja(midnight primrose or borage)
3x1 gram yam(mexican wild yam, dioscorea vilosa)
3 x 500 mg Damiana
A vela vody!

b

Ahoj, tie lieky som užívala a pomáhali mi, ale, ak si sa vysypala, je to horšie. Treba hľadať vhodný liek, ktorý Ti bude zaberať. Migréna je taká potvora, aj mne sa zvyčajne vrátila na druhý deň, ale už som sa s tým naučila ako-tak žiť. Tabletku je treba zobrať hneď na začiatku bolesti.Prajem veľa úspechov a zdravia. B.

migrena

no ja mam tiez lieky od neurologa imigran a teraz nejaky maxalt,som v anglicku tu mi to dal obvodny,ale tentokrat mi to pomohlo na par hodin a vecer sa to vratilo a uz to je 3den,som zvedava ako sa zajtra zobudim..dnes uz som si radsej nic nedala bo som sa z tych liekov vysypala o nicom :(

b

Ahoj, ja sa liečim na migrénu už roky, ale lieky musí predpisovať neurológ. Tiež mi prichádzali bolesti pri menzese, takže asi dva dni pred ním som si nansadila Napsyn, občas to pomohlo, ale veľmi nie. Proti bolesti sú už dnes účinné lieky, mne pomáha napr. Imigam, Relpax, ale to musí dať odborný leká. Inak všetky tie \\\"babské\\\" rady sú pri migréne nanič, viem, o čom hovorím, tiež som si občas pretrpela v bolestiach aj tri dni.Teraz mám lieky a dá sa s tým existovať, i keď mávam migrény aj viackrát do mesiaca. beba.

aduliena

...keď ti zaberie ten Imigran, tak skús zapiť ten s kávou. Kamoška hovorí, že jej tiež bežná tabletka nezaberie len tak, ale keď ju zapije kávou, tak je to ok, ale že to musí byť nalačno. Každý organizmus je iný, tak skús a uvidíš. Ja inak tiež mávam migrény, aj sa zvyknem tak zobudiť ráno alebo niekedy aj v noci, tiež mi hocičo nezaberie, vždy musím hľadať niečo nové v lekárni...Už som dosť dávno nemala migrénu/našťastie/, ale keď sa objaví, skúsim to aj ja s kávou...

migrena

hm ale hocijaku tabletku od bolesti,lebo to ja uz ani neskusam,brufen a podobne volne predajne mi nezeberaju vobec na migrenu,niekedy zabere imigran ale ako som spominala,ked sa s tou migrenou zobudim,tak nezabere nic...no vyskusam nabuduce s tou kavou :)

aduliena

Migrena, mojej kamoške pomáha, keď ráno ešte nalačno zapije tabletku proti bolesti kávou. Vtedy ju to prejde.

migrena

no berem uz 2 mesiac kazdy den evening primrose oil,myslim,ze to je ta pupalka ale zatial ziadne zlepsenie...co sa tyka nalad a akne,kt.su s tym spojene mi az tak nevadia,ale tie migreny ma privadzaju do stavu zufalstva,no zobudit sa 3 rana s tou istou bolestou je hrozne.moj obvodny kedze som v anglicku to nijak neriesi okrem tabletiek od bolesti,ale tie zaberu len niekedy a este sa z nich vzdy vysypem po tvari...a to yamu a damian a pupalku mam brat spolocne?da sa to objednat nejak u vas?zeby mi to mamina poslala,vlastne neviem co to je ten damian a yamu...dakujem

RNG

Menstruacne problemy(PMS a ine) sa daju podstatne zoslabit branim yamu, pupalkoveho/borakoveho oleja a damiany.
Na migreny pomaha tiez hodne vody