chlapci prečo nevzdycháte?

Príspevok v téme: chlapci prečo nevzdycháte?
lele

ked sa milujem s priateľom alebo, ked ho robím,tak on proste nevzdychá...vždy mi povie, že sa mu to veľmi páčilo a že aký je zo mna hotový a vzrušený, ale proste nevzdycha...sem-tam sa stane, že niečo zo seba aj vypustí a mne sa to strašne páči, ked ho počujem aký je hotový...aj mu to poviem, ale aj tak nevzdychá...máte niekto rovnaký problém?ako mu mám este naznačiť, že by mohol viac vzdychať? nemyslím, že najako brutálne ale tak pekne sexi...

hua

ani ja ani priatel nevzdychame pri sexe, aj ked by to asi este viac rajcovalo, ale my sme radi, ze nas nepocuju :DDD tak to asi preto..

wirfir

ja ked som v tom najlepsom tak nevzdym ale kricim zakonnik prace, to bude asi z povolania bo som kontrolor BOZP, kurnik a moju frajerku to vzdy odradza,
nechapem ved nekdo vzdycha ja recitujem zakonik co je na tom

xxxxxxxx

moj vzdychá velmi pekne, je to individuálne. ale nenuť ho, proste ked nevzdychá tak nevzdychá. bolo by ti lepšie, keby to robil nasilu?

stanley

Ani ja moc nevzdychám a moja priateľka to veľmi chce. Neviem prečo to je, ono sa treba asi len viac odviazať a uvolniť.

kajanka

bibinka je to uplne super ... mna to strasne rajcuje ... ved mu povedz ze nech ti pekne ponadava do kur*iciek a bude to superne!!!! ja pri tom vzdy az placem od stastia

bibinka

kajanka tak toto by som chcela inac aj ja aby tak robil, ale kdeze..len si nanho sadnem tak mi povie ze fajna vlhka a teplucka :-)