Chutí vám semeno? -sex

arasidka18

mne osobne partnerovo semeno naozaj celkom chuti .Samozrejme nie je to ziadna lahodka ale stravit to obcas mozem.Ved na semene nie je nic zleho a nechutneho pokial je vas partner samozrejme zdravy.Je to ale vec nazoru a chuti.
Chcela si vediet,ci mi chuti a ja odpovedam : ANO CHUTI :-)

whee_ee

ja to mam rada:D ved priatela milujem, a milujem na nom vsetko nie??... takisto ako on miluje moje a rad mi robi oralny sex,takisto rada to robim ja a semeno vnimam uplne normalne..nerobi mi problem prehltnut ani mi to nesmrdi...

niekto.ja.88

no comment
nerobim oral
a nenutim parknera aby mi ho robil
a nehltam semeno
lebo
asi to nemam rada,hnusi sa mi
konec !!!

akinom007

mirofl/ vo velkom to ovplyvnuje strava, su potraviny po ktorych to chutne je..mam odskusane, ja to parterovi papam stale:) , teda pokial nepil pred tym pocas dna alkohol alebo nejedol nieco stiplave

stevko

asi po roku som priatelku /teraz 4 roky spolu/ poziadal, ci by mi ho vyfajcila az do konca, teda s tym, ze by moje semeno popapala. prvykrat to vyplula. az neskor sme sa dopracovali k papaniu. nepraktizujeme to casto. vzdy ked ma takto spravi ju pobozkam a je to ok, samo spravna zivotosprava ma na chut velky vplyv. Nakolko si priatelka sama o to niekedy poziada, tak verim, ze jej to sem tam aj chuti.