Odstránenie znamienok na tvári laserom

kika25893

mam znamienko na boku tvare a hrozne sa mi nepaci a chcem si ho dat prec co je lepsie dat si vyrezat chirurgicky alebo laserom???

1zuzka1

Čaute,mám po tele dosť materských znamienok a to takých väčších.Mám aj jedno väčšie na krku.Stračne si ich chcem dať povyberať,ale po chirurgickom zákroku mi ostávajú veľké jazvy.Poraďte mi prosím niekto ako si ich môžem dať vybrať aby mi neostali veľké jazvy, som za to veľmi nešťastná. Ďakujem a kde by som si mohla ich dať vybrať keď som z Bratislavy.

zuzkka

ahoj,mam velmi vela znamienok na tele a chcela by som si ich dat povyberat laserom..uz mi dve vyberali skalpelom,ale ostali mi hrozne jazvy..nie je to nebezpecne ked si pojdem dat vybrat väčší počet namienok laserom? a ako dlho sa to približne hojí?prosím poradte mi niekto.dakujem

muskaaaa

ahoj,mne vyberali znamienka na ruke,nohe a chrbte a jazvy po skalpely vidno.Chcela by som si dat tiez odstranit znamienka z tvare ale uz laserom,no mam z toho celkom strach,aby to nebolo este horsie...

mata

Ahoj Janka,
neviem ako je to u inych ludi. Ja som si dala vybrat znamienka laserom asi pred troma rokmi na chrbte a na nohe a dnes mam problem najst tie miesta, kde mi to robili.....Tiez mi na chrbte vyberali jedno znamienko "normalne" skalpelom a mam tam jazvu ako svet! Takze je to asi vec genetiky, komu co vyhovuje. Inak ak by si vedela kde vyberaju znamienka laserom na Slovensku, daj vediet, lebo sa nemozem dopatrat, ci sa to na Slovensku vobec robi a do CR to je odruky. Ja som si ich davala vyberat laserom v CR, ked som tam zila.
Maj sa pekne a vela stastia s hladnim kliniky.

eli66

Ahoj Jani!
Tak to by som ti ozaj neradila..ja som si dala laserom na ruke, no vazne ako ti kozna hovorila - ako po opaleni cigaretou...ale mam vybrate aj tri znamienka na tvari - na plastickej chirurgii - jazvicky takmer vobec nevidiet a ani sa to neda porovnat, aka som spokojnejsia ako ked som tam mala znamienka...nevyhodou je vysoka cena okolo 2000 za jedno, ale stoji to zato...vela stastia