Starsi partner o 18 rokov

Príspevok v téme: Starsi partner o 18 rokov
slonicek

S mojim partnerom sme spolu 5 rokov, funguje nam to ok, prekonali sme uz par kriz.Ale strastne ma mrzi, ze jeho deti s nami malo komunikuju, tak povediac skoro vobec.My si planujeme dietatko, a je mi to take smutne, ze budu mat surodenca stretneme sa v meste a co ... sa stane?On predsa nemoze,ze to nevislos ich mamou,manzelstvo som im nerozbila, spoznali sme sa 2 roky po ich rozchode.Velmi ma to mrzi, neviem ci sa da s tym nieco spravit.

romantika

ja len kratko. čo je lepšie prežiť niečo nádherné sice len za 5 rokov alebo sa trápiť vo vlažnom manželstve hoc aj 25 rokov?

slonicek

ajja paci sa mi tvoj nazor...
prestne aj moj priatel mi hovori,to iste,aby som sa s tym netrapila.kebyze sa to tak da,ako sa to povie...
Dakujem vam vsetkym,za malu diskusiu

slonicek

Naivna?To nie,mozno ti pripadam preto tak,pretoze s kazdym vychadzam dobre,som napomocna nemam proste s nikym problem.Priatel sa im ozyva stale,ked maju deti sviatky aj ako sa maju...,ale oni nejavia znamky zaujmu,nie su vobec iniciativny.S mamou im je v podstate dobre,prietel,ich stale chcel viest k samostatnosti,mnohe veci im nechcel povolit a hlavne ich nerozmaznavat,ale ked sa rozviedli,ona im dovolila vsetko.Zrejme preto,aby ho nejak pospinila,ociernila,to je ich vec.(ona sa chcela po roku vratit,on ju uz nechcel-nelubil ju)Asi tak pred 4 mes.som stretla jeho syna.Chalan ma 20 chce otvorit butik,ide brat uver.Drzime palce.Ale v takom mladom veku,podnikat,mat auto-podotykam nie hociake chce mercedes,a v nasom meste??Vsak nech vyskusa,ucime sa na vlastnych chybach.Ja som si taktiez kupila velky byt,auto,ale par rokov som makala v zahranici...Inak teraz som odbehla na nakup a stretla som prietelovho ml.syna 17,ani by sa mi nepozdravil,kebyze sa mu nepozdravim,ja prva,trosku som sa snim rozpravala,a povedala som mu,ze ked mu to naposledy nevislo sa s otcom stretnut, buduci tyzd.je doma zo zahranicia,aby sa uzval,kedy ma cas on,budeme velmi radi.

nashira

Ups asi tak to vidim ja: Vztah vznika tym ,ze ja nieco davam a od toho druheho dostavam ak nedostavam je to len jednostanny zaujem.Zalezi ti ,aby vznikol vztah? Tak zacni davat.....No je to take zvlastne vzhladom na vek vobec nieco take riesit.....Este sa mi zdas naivna....v dobrom...Moji rodicia su rozvedeni.....dlho .Otec mi raz domou prisiel ukazat a zoznamit ma so svojou priatelkou.....bola mladsia ako JA.NO a v takom pripade mi bolo zvlastne cokolvek s nou riesit.Ked uz boli spolu dlhsie a mne sa narodilo babo boli ma pozriet a vtedy mi dobre padlo ,ze kupili peknu hracku a oblecko....ale to je asi vsetko.....Nema vyznam riesit taketo zalezitosti ani posudzovat jeho deti a byvalu manzelku...Naozaj sustred sa na vas vztah a toto neries....zivot je zlozity a myslim ,ze to pochopis trosku neskor...papapa

ajja

Mas pravdu ide ti o problem s jeho dospelymi detmi. Vinis matku deti z vychovy ako hecovanie proti otcovi. Ale tie decka vyrastali bez otca to ich nemusel nik takto vychovavat. Vies co, prestan to riesit ty. Snaz sa aby tvoj partner nezabudol na sviatky deti, nech ich len tak niekedy pre nic zavola ze ako sa maju. Ak nebude chciet on alebo deti s nim hovorit, tak ty to nemozes zmenit. Ked raz budete mat babo oznamte im, ze maju surodenca. To ich mozno zlomi.

slonicek

rodrigez len tak pre zaujimavost,moj otec ma 62 r. a funguje mu to...stale ich podpichujem aj maminu,tak viem,ze ano.
A po 5.r.spoluzitia,na to boba nehodim.Nezalozila,som tuto temu,na nas vekovy rozdiel,ale koli inemu problemu co ma trapi

slonicek

Vy ho nepoznate...Mne vobec nevadi,ze je odo mna starsi.Plne mi vyhovuje aj ja jemu.A ked bude starsi rada,budem pri nom,a budem mu pomahat.On je taky vytalny,ze ja niekedy nestiham jeho tempo.Prvorada som pre neho ja,kazdy den mi to dokazuje.Necudo robili sme uz vsetko mozne,aby jeho deti s nami vychadzyli,ale to je nemozne.Su uz dospely,chcu podnikat,proste myslia si,ze svet je gombicka.Oca zrejme nepotrbuju,a ani duplom mna.Ci ma meniny,narodeniny,vianoce,neozvu sa.To je hlavne vychova ich matky.Mysli si o sebe,ze je panicka,chce nou byt,vsak tak sa aj nesie,a tam je vplyv hlavne jej.Zijem teraz neviem co bude o 20 rokov aj so mnou.Vobec sa netrapim nad nasim vek.rozdielom.My dvaja si navzajom vieme velmi dodat energiu a to je podstatne

agina

slonicek pises, ze planujete spolu dietatko.Nebude ti vadit, ze ty a tvoje dieta budete vzdy druhorade???? Vzdy vzdy vzdy budu jeho deti s prvou zenou na 1. mieste aj ked sa postavis na hlavu! Skus mu polozit otazku, keby sa sucasne stalo nieco jeho detom a tebe, za kym by najpr bezal????.....odpoved je viac nez ista...
Inak obdivujem ta a drzim ti palce, ale ja osobne by som v takomto vztahu nevydrzala.

rodrigez

No nezabudni ze o par rokov mu to prestane fungovat a ty budes na vrchole... co potom???
Hod na to boba, je to ina generacia, to nie je sranda... okrem toho zomre ovela skor, tak budes aj tak sama...