Krvácanie po Escapelle

lucinka88821

Pomôžte prosím

piatok o 22:00 sa stala nehoda, sobotu 20:00 som užila escapelle a dnes(nedeľa) 14:00 sa dostavilo krvácanie......je to normálne keď v utorok mi skončili krámy..... môžem byť pokojná....či ako???? prosím o rada.......

ZLATOVLASKA

Ja som uzila Escapelle asi pred dva mesiacmi. Síce mi bolo na tycku ale posunutý menstruacny cyklus som nemala. Dokonca mi to prislo o dva dni skor. Pred nedávnom som uzila Lutenyl a ten ma "dost" rozhádzal. 6. den a stále nic.

ferdo mravec

Hmm tuto tabletku som bohuzial uzila aj ja este v decembri. Este stale mam rozhadzany cyklus, ale s tym som ratala. Vtedy som nemala ziadne vedlajsie ucinky, len som skoro cele prve dva dni prespala, lebo som bola strasne unavena.
Len vam chcem povedat ze tabletka zevraj nema ziadny ucinok ak mate v tom obdobi prave plodne dni, proste vam nezaberie, nepomoze. Radsej chodte ku gynekologicke a poradte sa s nou predtym ako miniete tolko penazi. Drzim vam vsetkym palce, viem ake su to stresy.

Desi

ahojte vcera sme mali s priatelom nehodu uslo mu do mna asi v celku cely obsah hned na druhy den rano to preslo asi 10 hodin maximalne som uzila tabletku je nejaka sanca ze aj ked som ju uzila mozem byt tehotna? nervy mam uz v kybli prosim poradte

Diankaa

Prosim poradte mi..:(

Praskol nam kondom ale priatel to zistil skor ako sa do mna stihol urobit ale ja som sa bala ze by som mohla byt ajtakj tehotna tak som si dala tabletku PO ale uz je to siedmy den kedy som si ju dala a menstruacia stale nikde prosim co mam robit ??:( strasne sa bojim mam ist ku gynekologovi ?

rado58

Takze dnes dostala menstruaciu, po 7 dnoch od zobratia tabletky... mno prdel som z toho zrovna nemal ...

a ta interupcia bola predomnou + kondom sme mali / ( tabletky nechce )...

asi tak... ale aj tak pojde tomu gynkovi...

[zruseny2]

..a to, ze zobrala escapelle by som rozhodne NENAZVALA opatrnostou..

..opatrnost a zodpovednost je PREDCHADZANIE situaciam, aby bola nutena brat take vysoke a hnusne davky hormonov.. sama s tym mam bohuzial jednu skusenost..

..ale ako vidim ty mas z toho len jednu velku prdel, ked pri takejto zalezitosti si schopny dat po kazdej vete smajla.. skoda sa rozculovat.. vasa vec..

[zruseny2]

rado samotna tabletka escapelle poriadne rozhadze cyklus.. takze neda sa presne urcit kedy dostane menstruaciu.. a ku gynekologovi by podla mna mala ist tak ci tak uz len pre kontrolu, nakolko escapelle obsahuje strasnu davku hormonov.. ale o tom tu uz bolo toho popisane kopec..

..a nemyslite, ze by bola vhodnejsia ina forma prevencie, nez je escapelle? este k tomu ked ako pises, tvoja priatelka uz ma jednu interupciu za sebou a oba zasahy nie su pre zensky organizmus najjednoduchsie..

..keby ti na tvojej priatelke trochu viac zalezalo, tak bud investujete do kondomov alebo do antikoncepcie..

rado58

No takze test by sa mal robit az 5 dni od styku :) aby bol co najpresnejsi co ja viem. :)

a ja mam tiez problem tiez nam uslo s priatelkou, uzila ju asik do 3 hodín od styku.. problem je v tom ze to bolo asi 5 dni po kramoch a predtym už bola tehotna a išla na interupciu.. tak sme račej opatrny, už to je 6ty den ( pondelok - sobota ) a stale nič.. poradte.. kedy by mala asik dostať? alebo ju v pondelok pošlem doktorovi aj nasilu :D?

tilla

27.12. som mala s priateľom nechránený sex, neejakuloval do mňa síce, ale troška mu "ušlo", cítila som to keď som sa išla osprchovať. Tabletku escapelle som užila 16 hod. po styku.
29.12. som mala dostat menštruáciu. 31.12. som si spravila tehotenský test,ale bol negativny. Menštruácia stále nikde. Väčšina žien tu písala,že dostali menzes na 5. deň,alebo až po týzdni, tak skúsim ešte počkať,ale sú to fakt nervy!!!!