Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Tu máš kvalitný zdroj minerálov a vitamínov v účinných dávkach, a s dobrou absorbciou: -odkaz odstránený-

RNG

preto vsade zdoraznujem pre tehotne a kojace mamicky, brat dobru zmes mineralov a vitaminov na kosti a rybaci olej(na kosti aj vyvin nervovej sustavy dietata treba EPA a DHA, ktorych nedostatok moze tak isto sposobovat depresie)

Navy

Luba, nemusíš do cvokhauzu. V Nemecku sa predpiszje na ľahké a stredné depresie SJW, čiže výťažok z ľubovníka bodkovaného. Zavolaj do Lučenca na číslo 0911 279 694, a objednaj si ho. 100 kapsí stojí tuším 144 Sk+poštovné. Stačí, keď si to dáš trikrát. Po dvoch týždňoch by si mala cítiť účinky. Ak by to úplne nevyriešilo Tvoj stav, tak si spočítaj amalgámy v ústach, a keď ich máš veľa, tak počítaj s tým, že to môžeš mať aj od ortuti, tak ako to mám ja.

RNG

luba, deti rabuju z tela matky hromady mineralov, takze su mozne,a dokonca caste depresie z nedostatku mineralov v tele, hlavne pocas kojenia.
Migreny su obvykle zo zleho travenia a nedostatku vody, pripadne aj z nedostatku enzymov na vycistenie splodin z tela.

luba

Je tu niekto kto mi vie toradiť?.......Moje depresie sa začali stuňovať po narodení mojeho druhého dieťaťa , mám až moc nepríjemné depresie s migrénami , tak isto aj všeliake nepríjemne výkivy v citovej oblati , som objednaná prvý raz k psichológovi a neviem čo mu môžem a nemám povedať , lebo už len stoho mám depku abý si nemislel že som cvok a šupnene ma do cvokhajzu........má niekto skusenosť?

tatiana26

NAVY Tatiana26 je zaregistrovaná ooo, takže vieš, aké mám stavy :) Riešime to so Svetlanou, je to hustéééé

Navy

Tatiana 26. Dnes je oveľa viac ľudí postihnutých otravou toxickým kovom, než je ochotný ktokoľvek pripustiť. A máš príznaky napätia a úzkosti, tak je veľká pravdepodobnosť, že to môžeš mať práve z toxického kovu. Odkedy detoxikujem , tak sa mi okrem iných vecí zoslabuje napätie a úzkosť.

Navy

Tatiana 26. Ja som mal okolo štrnásť amalgámov, a teraz mám asi tak 5. Aj dneska som si dal jeden vyvŕtať. Práve dbnes som niečo na túto tému písal na fórume Otázky na RNG, tak si to pozri ak chceš: www.zdravie.sk