Otras mozgu - priznaky?

Súvisiaci obsah

bolehlav

Včera som mal otras mozgu po tom ako som spadol s bicykla a kamaráti sa úplne zľakli a zavolali sanitku. Bol som na infuziach a zajtra má prepustia . Všetci ktory máte otras mozgu radím vam choďte na pohotovosť tam si 2-3 dni poležíte a pôjdete domov ako rybičky :D

zuziik000

hrala som z priatelmi volejbal a dostala som loptou rovno do hlavy. odvtedy ma stale boli hlava, je mi nevolno a casto sa mi zahmlieva zrak. mam s tym ist k lekarovi????

kačena

čaute, v pred dňom som spadla na zem a pritom som si udrela lavú stranu hlavy o betónový múrik. Mám na hlave hrču vo veľkosti ping-pongovej loptičky, bolí ma celá ľavá strana hlavy až po ucho.. a vlastne aj sánka.. nemožem na tej strane vobec ležať, a občas sa mi zatočí hlava. Neviem si presne spomenúť ako sa mi to stalo, v iných veciach však výpadky zatiaľ nemám. No občas mám pocit, akoby som mala halucinácie.. Poradte, mala by som ísť na pohotovosť ? alebo je to len udreté a prejde to ? Ďakujem

toghrul

na treningu som mal taky cudnyy paad .. ale neviem ci to je z toho .. potrebujem poradit : uz pocas treningu som asi minutu videl divne tak polovicu svojho obrazu druha ako keby svietila,leskla sa(newiem) normalne som dotrenoval,no asi o hodinu mi prislo nevolno,skoro som odpadol a vracal som..cely som sa tocil .. doma som este chvilu divne videl,bolela ma hlava .. teraz uz som v klude ale toto sa mi este nestalo.. teraz neviem ci to je pretrenovanie alebo lahkyy otras mozgu .. ( ???)

lesek

dobrý den pred rokom som mal otras mozgu a niekedy sa mi vracaju symptony ako bolest hlavy a tocenie. Napriklad 3mesiace nic a tak sa mi to zase objavi napr pri zmene pocasia.Absolhoval som ct aj mr a vsetko je ok. Tak môze to byt nieco vazne alebo je to normalne?

e.t.

Deticky moje, zbytocne tu lamentujete...ak nahodou ste mali uraz hlavy a este nebodaj mate amneziu (nepamatate si), zvraciate, alebo je na zvracanie, mate tocenie hlavy, ste spavi ...tak to su priznaky otrasu mozgu a hned chodte na vysetrenie ...chodia tam aj pre vacsie blbosti verte mi ...pokial budete cqkat par dni tak to uz ani nechodte
R

lalalapapapa

dneska som isiel na streetboarde a padol som. boli ma hlava a trochu sa mi toci.
na hlave mam velky tipel. mozem mat otras mozgu ?