Poďakovanie RNG

Príspevok v téme: Poďakovanie RNG
usiko

ahojte vsetci...rozhodla som sa zalozit tuto temu, pretoze RNG nam vsetkym radi, snazi sa nam pomahat aj na ukor svojho volneho casu a myslim, ze si zasluzi, aby dostal nejaku spatnu vazbu, ako komu jeho rady, pripadne doplnky pomohli. Takisto je do myslim dolezite aj pre nas ostatnych, pretoze z vlastnej skusenosti viem, ako ma to povzbudi, ked sa docitam, ze niekto s podobnym problemom ako mam ja sa z toho dostal.....Tkze Dakujeme vam, RNG za vase cenne rady a za to, ze to tu s nami tahate kazdy den.....
Ja pripajam prvy feedback- mam 30 rokov a cely zivot som mala nepravid. menzes, preto som aj s prestavkami brala HAK...ale v tych pauzach mi menzes nikdy neprisiel....a ked som sa rozhodla vysadit uplne, RNG mi poradil, co na to brat - yam, damianu, pupalku a angeliku....- a po vysadeni HAK som dostala menzes po 30 dnoch, teda mi meskal len 2 dni!!! Poprvy raz v zivote som dostala skor nez po 3-4 mesiacoch comu som nechcela ani verit a moja mam uz vobec nie........a teraz hned za tym po 28 dnoch som dostala dalsi, tak si myslim, ze som za vodou......som stastna, ze do seba nemusim pchat hormony....

RNG

Dakovat mi nikto nemusite, ale ocenil by som , ked napisete, ze vam nieco pomohlo alebo nepomohlo.
To mi da, a aj inym spatnu vazbu, tj potrebne informacie.

Ziadna rada nepomoze kazdemu 100%, ale dolezite je vediet, aku ma clovek s tou radou sancu.
Treba len dostatok roznych rad, aby clovek nakoniec dosiahol uspech.

majkamrugi

A ja sa ho chcem nieco spytat, ale neviem ako to tu funguje :( mam zadat aj email aby mi to ukazalo ked ktosi zareaguje?