odfarbenie peroxidom vodika

zabka1238

no vsak uvidim este niesom pevne rozhodnuta ci cele vlasy ci len pramienky :) ale po syoss-ke som mala vzdy pekne a vonave vlasy lebo ja nepouzivam ziadne pripravky na vlasy a po sysske som mala vzdy pekne a neznicene vlasy...

jankaaaaaaaa

dakujem, tu syoss som este neskusala, vyskusam najblizsie :)
len davaj pozor na to farbenie po odfarbeni. lebo ja som bola odfarbena blondina a nato som si dala cervenu farbu a cyhtilo to hrozne. velmi nerovnomerne. ta farba chytila az do nejako fialovo ruzovej a strasne rychlo sa to z tych vlasov vymyvalo a ked sa to vymyvalo, menilo to farby na taku ruzovu a fialovu. az na take tretie-stvrte zafarbenie som mala cervene vlasy.
a najvyraznejsiu cervenu som mala po palette www.palette.sk

zabka1238

JANKAAAA no ked som si zacala farbit na cerveno to bolo asi 6 rokov do zadu a stale som nebola spokjona z cervenou a aj kadernicka mi povedala ze ak chcem mat pekne vyrazne cervene vlasy tak si musim aj tak zosvetlit najlepsie peroxidom kedze mne staci zosvetlit na tu rysavu cize to mam max na hlave 10-15 min.farbim si vlasy tak po 4-5 mesiacoch.ja som vyskusala SYOS-ku a ta bola najlepsia a najdlhsie mi vydrzala a od vtedy ju pouzivam stale a mam pekne cervene vlasy samozrejme z peroxidom a kolos praskom...

jankaaaaaaaa

jedorazove odfarbene vlasy nejako extra viditelne neznici.
inac ake cervene farby pouzivas, lebo ja tiez farbim na cerveno ale nejak rychlo sa mi to vymyva

zabka1238

potrebovala by som sa opytat ja mam uz dlhe roky cervene vlasy a vzdy som si robila pramienky peroxidom(12%)a ty kolos praskom a tak sa chcem opytat ze keby si odfarbim vlasy aj ked nie na blond mne stacilo aj na rysavo bo aj tak na to dam cervrnu cize by som to tam nemala dlho tak ci by mi to moc znicilo vlasy vie niekto mi poradit?lebo ked som si robila pramienky tak sa mi nenicili ...

deveronique

Paanacku, to by ma nikdy nenapadlo, ze vlasy mozu az vypadat. Asi je fakt lepsie ist na to postupne melirom, aj ked to dlhsie trva. Vlasom robit take soky sa asi fakt neoplati. A hlavne aj okolie vnima horsie nahlu premenu z tmavovlasky na blondinu...

Suphotam12

A este jedna vec...ak pouzivate odfarbovac musite ratat s tym ze vlasy budu akoby redsie. Pretoze tym ze peroxidom vytiahnete farbu vytiahnete akoby aj hustotu toho vlasu, akoby ho nemalo co vyplnat preto budu vlasy jemnejsie a na dotyk velmi tenke...

Suphotam12

Dievcata tak ja vam napisem moju skusenost a potom dufam ze odradim aspon jedneho cloveka od odfarbovania....Ja mam celkom tmave hnede vlasy a co je "najhorsie" mam velmi silnu pigmentaciu. Isla som ku kadernicke s tym ze odidem ako blondina ale odchadzala som ako vymelirovany tigrik. Takze sup ho tam za dva dni dve farby a uz som bola blondina. Lenze casom ako som dofarbovala skusala stale nejake ine sposoby a farby, prava strana vlasov (hlavne tie vrchne lebo tam som si vzdy zacinala farbit vlasy a teda tam najdlhsie posobil odfarbovac) mi uplne vypadala....pomaly zacala aj lava ale nie az tak...teraz som uz osem mesiacov opat hnedovlaska a kazdy den to musim kamuflovat. predstavte si ze na pravej strasne mam 8,5cm vlasy...a o tom ake mam vlasy znicene ani nehovorim (nie len konceky!!!!) jedine zdrave vlasy co mam je tych vyrastenych 8a pol cm. A naozaj nejedna sa len o tu pravu stranu..cele vlasy su jedna velka slama a metla, zrednute su na 1/4 ! toho co mi tam rastlo predtym...Naozaj nestoji za to byt blond za kazdu cenu :)

deveronique

Ked citam tieto prispevky, je mi smiesno. Myslela som si, ze to len ja som taka salena a vecne nespokojna s farbou.
Minuleho roku som chcela zosvetlit vlasy zo stredne hnedej do spinavej blond. Kupila som si 4 balenia Effasoru od Loreal, vraj to nenici az tak vlasy. /az 4 ks preto, lebo som tusila, ze to nevyjde na prvykrat :)/ Manzel sa rozhodol, ze mi dokaze, aky je sikovny, tak sa podujal na tento experiment. 2krat mi odstranil s effasorom, potom sme na to dali farbu Subrinu, ktora mi vobec nechytila. Na druhy den rano som ho uprosila, aby mi siel kupit paletko svetloplavu, ta nechytila tiez, tak musel dokupit tentokrat tmavoplavu, tiez sa mi to nepacilo a nakoniec som sa nastvala a dala som si na tu svoju sprostu hlavu svetlohnedu, ako som mala povodne. Cela tato sranda ma stala asi 50 eur, pretoze na tie moje poskodene vlasy mi uz nestacili 2 farby, ale az 3, ale hlavne ma to stalo nervy!! Co je na tom vsetkom najlepsie?? Pred 2 tyzdnami som sa rozhodla skusit to znova a to ma neodradili ani fotky z minulorocnej katastrofy :-)) Takze baby, horsa do dalsieho pokusu....:-D

jankaaaaaaaa

mala som stredne hnede a chcela som blond tak som dala tie blond farby, nepamatamuz presne ktore odtiene to boli.. moja priroe
dzna farba je svetlo hneda az spinavo blond