víkendové stavy

Príspevok v téme: víkendové stavy
ružena.kol.

môj mažel máva každý jeden víkend stavy, kedy mu je veľmi zle - neskutočne ho bolí hlava, máva bolesti od žalúdka a zvracia. toto sa opakuje každý jeden víkend a občas aj nejaký ten deň v týždni. keď ho to trápilo ešte zo začiatku, vyhľadal lekára – to už bolo asi pred dvoma rokmi, a ten skonštatoval, že ide o nervy. robili mu rôzne vyšetrenia, no lekár zhodnotil, že cez víkend prichádza uvoľnenia a od pondelka opäť kolotoč stresov, že to má z toho. ja už neviem čo mám robiť, strašne sa pre to trápim, nemôžem sa na to pozerať, ako týždeň čo týždeň má takéto stavy, je mu strašne zle a ja mu nedokážem pomôcť. ľudia, ja vás prosím, kto má s tým skúsenosti alebo kto vie pomôcť, prosím pomôžte, my už sme zúfalí. za pomoc veľká vďaka.

beb

Ahoj, radšej neskúšajte liečiteľov, treba ísť na neurológiu, sú to asi migrény aj ja som ich niekedy mávala pravidelne v soboty. Dnes sú už dobríé lieky, dá sa s tým naučiť žiť. JA mávam migrény aj 2x týždenne, po honine mi lieky zaberú. Bea

mia

RUŽENA -PRIZNAM SA NEMAM,MOJA BÝV.ŠÉFKA K NEJ CHODÍ UŽ DLHO,JE ŽEVRAJ DRAHÁ ALE ONA JE S NOU VELMI SPOKOJNÁ.VIEM ESTE TO ŽE JE TAM PROBLÉM S OBJEDNÁVANÍM,ČAKA SA DLHO NA TERMÍN.

ružena.kol.

no on má rád svoju prácu, lenže je to veľmi náročná práca. v poslednej dobe je toho na neho čoraz viac. je to človek, ktorý veľmi zodpovedne pristupuje k práci, nevie povedať nie, všetko si berie na svoje plecia a potom aj cez víkend, kedy by mal oddychovať, pracuje a nerváči, že to nestíha, ale bohužiaľ musí, lebo je zväčša časovo obmedzený. s tou dovolenkou - tú absolvujeme vždy v lete, až vtedy sa môže z práce uvoľniť a tá mu aj veľmi pomáha. častejšie sa bohužiaľ nedá.

aduliena

A má rád svoju prácu? Lebo u niekoho sú tieto stavy práve preto, že má zo svojho pracoviska stresy. Nemôže skúsiť niekoľkodňovnú dovolenku? Možno by mu to pomohlo, zmena prostredia...

ružena.kol.

mia a vy s ňou máte konkrétne aj nejaké skúsenosti? lebo nie všetkým ľudovým liečiteľom sa dá veriť, tak je najlepšie poznať konkrétnu osobu, ktorá pomôže. vďaka

mia

treba ist k cinskej liecitelke,robi masaže ktore odblokuju co treba.je v B.B.pozre na cloveka,vidi farebne auru a vie presne co je v neporiadku.

sarin

mna len bolieva hlava... LEN idem skapat ale pravidelne od soboty rana do nedele vecera... Jednym paralenom to ide do normalu, ale neni to ok...

usiko

lekar ma asi pravdu, moze to byt od nervov, ja mam tiez take vikendove stavy, akurat ze u mna nastupuje depresia, ktora pondelkom ujde a piatkom pride spat...je to uz omnoho lepsie ako to bolo este pred polrokom, teda ja by som poradila, viem, ze je to tazke, aby si k tomu chlapa prinutila, ale navsteva psychologa...ja som si nasla jedneho velmi dobreho a velmi mi pomaha....