Kremy na zadocek

pavielina

hm no do domu uz ani moc nie ale obcas sa zastavi na dvore,je to taka typicka ukecana suseda,dobre si ju nazval sedlana to sedi.A to mi este hovorila ze si dala podviazat vajecniky,lebo uz ma 3 deti a minule dosla s placom ze je tehotna.hovorim ze ved si vravela ze mas podviazane vajecniky a ona no ze asi teda nema lebo je tehotna.Tak sa k doktorke a ta jej povedala ze jej iba vynechal koli chorobe cyklus a ved pani vy mate predsa podviazane vajecniky! To aby som ja nevedela o svojom tele take veci....

www

pavielina, tomu sa hovori, sprosta jak galose:) Ze ju vobec do domu pustis, sedlanu. Bude este o tebe roznasat, ze mas pohlavnu chorobu, ked nevie, o co kraca...

pavielina

No by ste sa cudovali kolko zien nezehli spodne pradlo vobec.moja suseda bola u nas a ja som prave zehlila dcere aj sebe gatky a ona sa smiala ako nepricetna ze to co je??? a pritom ona je kazdu chvilu u gynekologa ze ma zapaly. ja ked som jej povedala ze aj ja som mala uz dva x mykozu tak povedala:fuj to co je za hnusnu chorobu? a pritom aj ona mala mykozu,brala tie iste posvove capiky ako ja aj masti tie iste (vierka aj canesten)ale mne tvrdi ze mala akysi zapal a nevie ako sa vola- to su tie nechcem povedat sproste,to je silne slovo,ale neinformovane zeny.vysmievat sa druhym je jednoduche,a pritom sama nevie o co ide.vierka to myslela dobre,iba chcela poradit nic viac,tak sa do nej nenavazajte .

pre booooze

Predstáv si,že nič som neobjavila.Moja mamka tiež žehlila spodné prádlo,a aj ja od 10 rokov.ja som to vedela.len niektoré ženy nežehlia vôbec,tak som len poradila.jak to niektoré.. vedia chytať za každé slovo.

evitka001

my sme používali jedine rybaciu masť z lekárne. Je lacná,a 100% účinná a bez parfumácie a konzervácie. Dobrý je aj sudocrem, tiež z lekárne. A na zapareniny, ktoré nechcú zmiznúť je dobrý imazol, ale ten je iba na predpis.

mamina01

ja mam 31 a ked som sa priucala domacim pracam tak my mama vzdy pripominala ze kazde spodne pradlo sa ma zehlit.takze dnes ked mam svoju rodinu je to u mna samozrejmost zehlit moje,manzelove a dcerine spodne pradlo aj ked svokra sa mi do dnesneho dna cuduje ze naco to zehlim.

booooze

vierka, moja mamka dodnes zehli ockove boxerky a sebe nohavicky, samozrejme, aj nam, ked sme este byvali doma. Ty si objavila drevene zeliezko, ze gatky sa maju zehlit...

RNG

Zapareniny su caste, ked mas na sebe tenke neabsorbujuce pradlo. Hruba bavlna na vacsiu absorbciu. Pot na kozi je korozivny, vyvola zaparenie. Preto ho treba vysusit-absorbovat do hrubsieho pradla.