Zineryt a sucha pleť

monika582

ahoj ja pouzivam zinerit tiez a je podla mna velmi dobry ale rano mam plet ako hroch...tak si ju vycistim pilingom a natrem kremom a je to ok...

Laura S

ja 14

poznam ten problem, kedysi som pouzivala Zinerit, ja som si v lekarni kupila mliecko EXCIPILAN U LIPOLOTIO, stoji cca 140SK a ked sa mi tak strasne vysusila plet, tak som si ju umyla a minimalne na noc natrela mlieckom. POmaha to!

ja14

na noc si zineryt nedavam, iba rano a vecer, na noc mi lekar predpisal differine..
krem nepomaha..
a mydla vysusuju plet este viac, okrem toho mi doktor neodporucil kombinovat tieto lieky s inymi pripravkami..

lol :ddd

no naierat si tvar kremom to by som nerobil,zbytocne si upchas pory.No mozem odporucit nepouzivanie ziadneho cistiaceho gelu na tvar a ani mydla protex.Tieto vyobky su velmi agresivne a prave ony su pricinou akne u mnohych ludi ktori si to neuvedomuju.

wyky

Ahoj, ja som tiez pouzivala zineryt a tiez sa mi vysusila tvar ale zabralo, no nezostava tia si nic ine, len si ho dat napriklad na noc a rano natriet tvar kremom, a este ja som teraz zacal pouzivat sírové mydlo, uvidime ci zaberie, ale vyzera ze riadne cisit tvar :D skus aj ty