zápal

RNG

Ja radim len potravinove doplnky, nie lieky, tie lekari zatial na Slovensku nepredpisuju(cest vynimkam) a na tie netreba predpis od lekara, lebo su vsetky volnopredajne.
Potravinove doplnky-doplnky vyzivy nepatria medzi lieky, tak ich nehladaj v lekarnach ale v doplnkovych obchodoch alebo potravinach.

milus

RNG prosím o informácie kde mám toto všetko zohnať u lekára na predpis
nie som až taká infrmovaná v tomto smere prosím o usmernenie ďakujem vopred za odpoveď.

RNG

Pre istotu by som pouzival GSE, lebo aj ked lekari nic zatial; nezistili, nejaky zatial nezisteny patogen tam napriek vsetkemu moze byt.
A potom su na cistenie enzymi(zapaly su casto sposobene roznym zamorenim) a ko napr Multi Enzyme alebo Pancreatine, na prazdny zaludok, a tiez by som bral niektore protizapalove, hlavne Quercitin(2x500 mg), curcumin(2x500 mg), dumbier(1 gram cerstveho) boswelin(2x400 mg) a vitamin C, velke davky(5 gramov+)Pridal by som aj pupalkovy olej alebo borakovy olej(3x2 gramy)

milus

Akupunktúra je veľmi dobrá dám si poradiť
ak pomôže prečo nie ???Ale rada by som mala názor aj od iných , ďakujem

Martin_242

Ja začínam mať pocit, že akupunktúra je všeliek na všetky neduhy...
mjanik si zvykol na každý problém odpísať "akupunktúra to vylieči" a už mi to celkom lezie na nervy.
Dúfam, že to píšeš aj ľudom chorým na rakovinu, AIDS, dodáš im aspoň nádej s tou svojou akupunktúrou.
Ja osobne by som Ti akupunktúrou najradšej dopichal všetky prsty na rukách, aby si už o nej nemohol v každom príspevku toľko tárať dve na tri.