NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

rencaa

no tak ATK to je ina kapitola :( verila by si, ze hormony, ktore sa vylucovanim zien uzivajuch ATK dostavaju spat do uzitkovej vody mozu sposobovat znnizenu plodnost muzov? ake jednoduche, uzivat ATK, ked ma boli brucho.

damian

Dr. Fereydoon Batmanghelidj tvrdí, že astmy, alergie, cukrovka, artritída, angína, žalúdočné nevoľnosti, chronické zažívacie ťažkosti a ďalšie degeneratívne ochorenia sú vlastne plačom organizmu po vode. Mnohé ťažkosti sa dramaticky zlepšia s neustálym a dlhodobým príjmom čerstvej, čistej vody.
Káva, čaj, diétne limonády, pivo a mnoho ďalších tekutín sa nekvalifikujú za 'čistú, čerstvú vodu' pre organizmus a ťažko chorí pacienti by ich nemali konzumovať. Mnoho z nich má močopudné účinky (vylučujúce vodu) kvôli svojmu chemickému zloženiu. Najmä pacienti s rakovinou by mali vypiť minimálne 2 a pol litra čistej nesýtenej vody denne ako samozrejmú súčasť ich príjmu životne dôležitých výživných látok, pod podmienkou že nemajú žiadne renálne (obličkové) poškodenie alebo ochorenie, ktoré by malo za následok komplikácie s tvorením moča vyplývajúce z príjmu dodatočnej vody.

damian

A ako pise RNG o systeme potlacovania informacii a nechemickych terapii, aj Dr. Fereydoon Batmanghelidj, ziak Fleminga, celu svoju karieru studoval VODU. Najskor sa jeho informacie akademickej obci velmi pacili, volali ho po medzinarodnych konferenciach, bol svetoznamym clovekom, az do chvile, ked KTOSI nepovedal DOST. DOST preto, lebo sa jeho informacie prilis sirili a znamenali by obrovske straty pre korporacie, keby sa doktorove vyskumy implementovali do lekarskej praxe. Takze tak

rencaa

voda007, damian mi to nemusi vysvetlovat. som dost znechutena a tiez viem dost veci. ale treba robit osvetu medzi ludmi, aby neboli ako ovce v stade, otvarat im oci, nedali sa manipulovat systemom, aby mali vlastny nazor, dokazali sa orientovat v mnozstve informacii a vedeli si vybrat pre seba i svojich najblizsich to najlepsie. jasne vsetko nevyriesime a strategia je zlepsovat veci vo svojom dosahu ;)

voda007

tak s menstruacnymi bolastemi k lekarovi zatsa nechodime, ibalgin si kupim v lekarni aj bez jeho odporucania.. ja osobn esom nikdy s bolestami v problem nemala, ale niekedy ani ibalgin nepomaha...co ja viem od kamosiek, tak sa to riesi antikoncepciou, zmiernia sa bolesti, upravy sa cilkus, zlepsi sa plet... ale z vlastnej skusenosti neviem povedat, patrim k stastnym zenam, ktore nemaju bolestive kramy ..hmm, ze by som pila dost vela vody? :)

damian

Farmaceuticke a ine korporacie presne toto vedia, ze ludia radi ziju v sladkej nevedomosti. Toto priserne zneuzivaju.

voda007

rancaa,
studujem na to, aby som sa nieco dozvedela, nezatvaram oci pred vecamu, len niekedy :) ... ale to, co som napisala, bolo myslene inak, damian by ti to vedel obiasnit, on sa v tom lepsie vyzna, co vsetko sa robi za nasimi chrbtami a bezny clovek sa to nikdy nedozvie...

damian

Tak, ako som vcera spominal, skuste ist k lekarovi a povedzte mu, ze vas trapia priserne menstruacne bolesti. Som zvedavy, co vam predpise? A ja doporucujem ludom pit vodu a vacsinou to zabera. Pri menstruacii je telo velmi zatazene a nedostatok vody v systeme robi korupciu. Tak si vyberte, ci si date poradit od odbornika a budete poslusne papkat Ibuprofeny, alebo si date poradit a budete poslusne pit vodu.

rencaa

voda007, ano a dokial sa budu ludia spravat ak pises, ze radsej nechcu nic vediet, dovtedy temto svet bude takto fungovat. teda dlho nebude, zem si s nami poradi ;)
co oko nevidi, srdce neboli, ale spina zametana pod koberec raz narastie na kopec, ktory neobides

rencaa

damian, to som tu uz chcela davno napisat, ze aka jednoducha prevencia a zda sa aj lliecba. az je to tak priserne podozrive, ze to nemoze byt jednoducho pravda. ako studovane hlavy nepripustaju sedliacky rozum... ale medicina je dnes ako pises, zalozena na symptomatickej liecbe. tj ze iba potlaca priznaky ochorenia. nie pricinu.
vsetko co ma viest k rieseniu problemov, ma byt jednoduche ;)