Prirodné zosvetlenie vlasov

veco

Zakon nehovori o tom, ze by subjekt musel mat nejake epeciatky.sk . Cele je to iba v praktickej rovine, ked pride kurier, casto sa sklonuje peciatka24.sk, alebo na uradoch. Niekedy je lahsie napisat do vyhladavaca vyrobapeciatky.sk, alebo napr. peciatkybratislava.sk (zalezi na bydlisku) a dat si peciatky24.sk vyrobit a vyhnete sa zbytocnym vysvetlovaniam a je problem vyrieseny.

Blondula

ja mam svoje vlasy svetle a uz asi tyzden kukam prudku zmenu .D kedze si ich uz asi vyse pol roka nefarbim,nejak mi nebezpecne "zblondaveli" :D dufam,ze je to z toho slnka a ze nesediviem :DDD bo su fakt svetle :P

aaaaaaaa

a neviete, či niečo z tohto pomôže aj na zosvetlenie ochlpenia ? napr na rukách ? a ak áno tak to počase stmavne alebo to ostane zosvetlené ? :))

čIKO

Niekedy som mala ako svoju hnedu taku do zlata... až pokial som si nedala šamponovku na hlavu čokoladov hnedu.... cytilo mi to s otienom do čierna... v predošlych prispoevkov som čítala niečo o octe ako to s ním funguje?

dada

Chcem sa opýtat ako dlho by sa mala na hlave nechat už spomínaná kura s harmančekom nechtííkom a citroonom?? :) :)

JahO_Odka

Citrón ako zosvetľovač vlasov funguje len po viacMESAČNEJ aplikácii. Vlasy zosvetlí len jemne, resp. ich vytónuje na svetlejší odtieň.
Ale s citrónovou šťavou opatrne! Obsahuje kyselinu citrónovú, ktorá vlasy oslabuje takmer rovnako ako peroxid. Preto by ste si citróny nemali na hlavu žmýkať častejšie ako raz za 2 týždne :)

domča

ja mam na hlave práve teraz biely jogurt so škoricou pre zosvetlenie sama som zvedavá na výsledok ..jeden biely jogurt a mleta škorica nechať pôsobiť 30 min..

Niki :)

Ahojte .. akurát idem skúšat tu citronovú štavu .. ale počula som že na zosvetlenie vlasov sa používajú lieskovcové listy :)
Dajte ich do vriacej vody a nechajte ich tam 5-8 minut .. Po umytí vlasov si ich oblejte s tím vývarom a nezmývajte :) podla mňa to v celku pomáha, teda mne to pomohlo :)