Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest semennikov

Ja som

Dobry den uz asi pol tyzdna ma boli lavy semenik vacsinou rano na treningu alebo pred a vecer najviac pred spanim. Neviem ci to s tym súvisí ale boli ma aj pri bedrovom klbe ale v predu pri semeniku asi sval. Pri dotyku ma neboli. Mam 15 rokov dakujem za rady

Adam znalec

Pokial je bolest bodava, moze to byt bud poranenie a uraz, alebo zapall.. Obe veci by mal pozriet lekar.. Poskodenie moze byt nebezpecne, zapal by malo par dni uzivania liekov vyriesit.. Podrobne o castych pricinach bolesti tu na blogu -- vimax.sk

riko345

Zdravím! Pred pár týždňami som bol u urologa kvôli bolesti semennika. Predpísal mi liek od bolesti a poslal má domov. Bolesť sa zmiernila vtedy ale nezmizla. Stále má to boli a teraz neviem... za každú radu budem vďačný. Ďakujem

Martin2003

Dobrý deň/večer, chcel by som sa opýtať len, či už niekto mal bolesť vajec, lebo ja to mám práve prvý krát a celkom sa bojím že som dostal pruh, tie vajca ma bolia odvtedy čo som odišiel od priateľky a pri nej som mal asi 3 hodiny stojáka, potom keď už som nemal stojáka, začali ma strašne bolieť vajca, mohli by sme mi prosím niekto poradiť?
Chalan 15 rokov
Ďakujem za normálne odpovede

Adam znalec

Urcite hned k lekarovi - moze tam byt cysta, zdurena zila alebo nejaky uraz, o ktorm netusite, varikokela.. Kadeco, to len tak sam doma neodhadnete.. Zoznam pravdepodobnych pricin u nas na blogu -- vimax.sk

dodo 16

ahojte mam 16 chcem sa len opytat raz za cas ma bolia semeninky a co som tu cital ze to moze byt aj od bicyklovania. chodim vela bicyklovat tak to moze byt aj od toho?

AgreSor

Zdravým chcem sa opýtať....asi 2-3 dni do zadu ma začal bolieť pravý semenik a neviem čím to je .....normalne ma to nebolí len na dotyk....nejaké rozumne rady ?