lekari v BA

agina

dianka kliknes si na ikonku vpravo hore "vyhladavanie v temach" a potom zadas do okienka toto: hladas napriklad temu "dobry gynekolog v bratislave" ale nezadas tam nazov temy takto, ale "gynekolog,bratislava" cize len tak heslovite a najde ti to vela tem, z ktorych si mozes vyberat.Ked temu otvoris, hore, kde sa nachadza http adresa to vysvietis, das ctrl c a potom sa vratis na temu, do ktorej chces vlozit link a tam zadas ctrl v a to je vsetko.

dianka.1

agina, prosim ta, ako sa ti podari dostat sa na tieto temy? ja ked hladam nejaku staru temu, nejde mi to podla nazvu, vzdy sa musim pracne prebijat dozadu ci uz niekto nieco take v minulosti zalozil. a to je strasna makacka, nakoniec to vzdam. nechapem, ako sa tu obcas objavi takato navigacia, ako to urobite?

Carie

Gyn. chodim na Tehelnu dr. Laudovi a som s nim spokojna, obaja so sestrickou su mili a to je pre mna dolezite. Ani sa tam moc dlho necaka. Je sice pre studentky, ale ja som sa k nemu zahlasila uz som studentka nebola a chodim k nemu stale hoci mam uz 30.