milovanie v tehotenstve

Príspevok v téme: milovanie v tehotenstve
zuziacik24

Ahoj, chcem sa spytat vsetkych bucich alebo aj uz mamiiciek. Som tehotna v piatom mesiaci. Odkedy som tehotna mam stale strach ked sa s manzelom milujeme. Prve tri mesiace sme sa nemilovali skoro vobec lebo sme sa bali ze aby nahodou sme daco nevyviedli babatku lebo som mala aj kadejake zdravotne problemy a byvalo mi zle. Teraz je to uz lepsie lenze ked do mna manzel vnika nemyslim na nic ine len na to babatko, normalne ked si polozim ruku na brusko tak citim ako ho "nadvihuje"pri vnikani a neviem sa uvolnit. Tiez do mna manzel nevnika nadoraz lebo sa bojim. Ked to skusil, tak som uplne citila krcok a zabolelo ma to. Je pravda ze je dost "obdareny "ale pred tehotenstvom nebol nikdy problem a ani ma to nezvyklo boliet. Mna to vsetko mrzi, lebo pred tym bolo nase milovanie perfekne, ale teraz je to onicom. Som nemotorna a neviem sa uvolnit. Mam rada sex a uplne som prestala vediet ako si to mam uzit. Esteze manzel ze taky utazstny ze to respektuje a toleruje a tesi aj z toho "mala"...ale stve ma to.. Ako to u vas prebiehalo pocas tehotenstva?

lenulik:)

nemas zac :)
no zuziacik tak ako?aspon trosku sme ti poradili?ci ani nie?ja ani neviem presne co by som ti tak poradila mala by si vsetko robit podla svojich pocitov.ak sa na milovanie encitis tak to nerobte mozte sa predsa hladkat a mozete sa vsade bozkavat.na milovanie bude po porode casuuuu dost a dost.nic vam neujde :)

milanko:)

ste trapni ktorí nadavate a vysmievate sa zuziacik24.sa vas len normalne opytala a chcela vasu radu.ale jasne..to sme my..Slovaci.sprosty narod ktory si o sebe mysli neviem co a nic sme nikdy nedosiahli.a ty blba pre zuziacik24 si uplne trapna.len aby teba tvoj manzel alebo frajer nepodvadzal kade tade..si trapna.ale to svedci o tvojom IQ.asi ho nemas vyssie ako Domace zvierata:) pekny dnik zelam:)
PS: zuziacik24-nic si z toho nerob.oni zavidia:) paa a vela stastia a prajem nech sa mala narodi zdravucka a peknucka:)

lenulik:)

neda sa to ja ta chapem a poznam to.tak mozno by ste to nemali silit a s milovanim pockat kym sa male nenarodi.skuste sa len maznat a tak.ak sa necitis pirtom dobre nerob to.alebo skuste nieco uvolnujuce:)

zuziacik24

akoze cakala som normalne reakcie, aspon viem ze toto forum neplni svoju funkciu spravne, kedze az na lenulik su tu odpovde od nastrocnych co absolutne nechapu o co ide. Moj mazel nepotrebuje sikovnejsiu, sikovna som ajajaaj ale ked citim ako sa babo gula v brusku a kope v tom najlepsom tak sa neda odviazat....a proste nemysliet na to...dakujem lenulik