Prvy sex - ako nato ked to boli?

Príspevok v téme: Prvy sex - ako nato ked to boli?
tina

cauko,
s priatelom sme nedavno skusali prvy sex, pouzili sme samozrejme ochranu (durex extra safe - s lubrigantom), aj predohru sme mali dost dlhu, ale nemohol sa do mna dostat ...bolelo ma to, tak sme to sklamani po dlhom snazeni odlozili na inokedy.. mate s tym niekto skusenosti? co robit ? mam proste len tu bolest vydrzat?

maruska123

poloz si otazku: keby sa nieco prihodi omylom a otehotnies, budes na to pripravena? nie..cize ked nie si pripravena byt zodpovedna za svoje ciny tak nie si pripravena ani na sex

a v tvojom veku by mal frajer riadny pruser, keby to niekto zisti, lebo je to trestny cin

Sašús

ahojte

Mám 13 rokov a môj chalan má 17. Keď sa s ním bozkávam mám strašnú chuť na sex...Je to normálne:D Môže to znamenať že som pripravená na môj prvý sex?

Ďakujem :)

mantak

ahojte slečny neviem co mam robit ale furt mi stanuje vzdy mi davaju doma jest viagru aby mi narastol mam to obmedziť??

Ivka1000

no :D niekedy .. aj keď je predohra dlha ... tak to kurevsky bolí :D :D :D a musíš to vydržať napr. môj prípad na taký 3. 4. x to už nebolí .. ale sem -tam stale

Miniiii

Cawte baby,prvy sex ....To je super,mam 14 ochvilu 15 a sex som mala ako 13rocna...éch ,bolo to supeeeeeeer....Predohra bola dlhaaaa,a potom ....WOW....A co vy,ake to bolo?

Treecat

Jaj deti deti.Jedno jak to chces robit mas 13 a zakon nepusti.Zakon je zakon a dodrziavat sa musi to je bez debaty.,.V trinastich rokoch si max pozri film o tom jak sa robia deti aby si sa potom nepytala ze preco si tehotna.sak si ledva přestala sat mlieko od mamicky.A ked už velmo chces tak sa opytaj rodicov ci ti dovolia a potom az rozmyslaj nad tymyto vecami.Si musis uvedomit ze to oni budu zivit tvé děti.

Bubu****

pudlik, Saškííí, nikoool :-P

baby, mám na sex vo vašich prípadoch asi taký názor, že pokiaľ sa toho bojíte, že to bude bolieť, nie ste psychicky pripravené mať ho. V tom prípade to namiesto príjemného zážitku môže byť trauma a potom tu budete rozpisovať ako 80% ostatných báb že ich to prvý krát strašne bolelo. Urobte to až keď si budete isté, že toto je tá správna chvíľa kedy to urobiť a toto je ten správny chlap s ktorým to chcem. Nehovorím teraz, že s nim máte ostať naveky, ale mal by to byť pravý chlap na tú chvíľu. Aby ste potom nehovorili: Stratila som panenstvo s K...tom. Nikam sa neponáhľajte. A hlavne moji rodičia ma učili, aby som mala sex až vtedy, keď budem schopná znášať následky (t.j. mať dieťa). Potrat nie je to iste ako nasadiť mu kondóm, alebo brať antikoncepciu. Treba to brať hlavne zodpovedne. Samozrejme nikoho neodsudzujem, pokiaľ to chcete robiť v 13 tak to robte. Hlavne vám prajem aby to nebolo pre vás zlé rozhodnutie a aby sa z toho nestala nejaká trauma, alebo nepríjemný zážitok.