Je mi tak strašne zle,už nevládzem....

Príspevok v téme: Je mi tak strašne zle,už nevládzem....
monikal

Ahojte ! pred 3 tyždňami som sa zosipala dostala som Lexarin.Mala som ja to nazývam záchvat povedzme v priemere tak raz za 3 dni...Teraz som už taká slabá včera som to prežívala Dva krát za den...bolest v hrudi,palenie,neviem dýchať dusím sa,trpne mi ruka a mám strašnú slabosť...Také závraty bezmocnosť...Ledva chodím proste nevládzem dalej.. to už nikdy neprestane???nevládzem sa takto trápit...Čo mám robit?? prosím poradte...Trápi ma to deň čo deň...

joni_

podla mna to znamena ze ti telo vsetkymi moznymi sposobmi ukazuje ze je pretazene, musis vypnut ale uplne, fyzicky aj psychisky! nemas moznost niekde vypadnut? alebo aspom vsetko od seba odhodit, mozno par dni len lezat, a potom ked sa da robit len tak po troske nieco co ta bavi a hlavne zahodit vsetky starosti, kasli na ludi okolo teba ktory s tym nebudu suhlasit, mysli teraz na seba a na nic ine, nic nestoji za to aby si sa uplne znicila

inka

monika prestanu neboj,len treba tak ako hovori svetlana prestat s abat tych priznakov ,ktore opisujes a zamerat s ana psychiku.ked prejdes do tem uzkost alebo panick aporucha ,tak tam najdes kopec ludi ,ktori bojuju s touto pliagou,ja som to mala vyse roka,az ked som si pripustila z eje to psychika a zacala s aliecit inak tak to ustavalo az to preslo chvalabohu.vela uspechov

svetlana6

moni, hlavne sa treba zamerat na psychiku. ked si das vsetko do poriadku v hlave a znovu sa zacnes uzivat zivota, vsetky priznaky co popisujes zmiznu.