Zápach z pupka

livia...

Mám podobný problém s pupkom.Zápach nie je silný ale predsa.vždy ráno tam mám usadenú takú bielu mazľavú hmotu,nie je tekutá.Je to dost nepríjemné.

lena22

Myslis ze si viacerych donutila siahnut si prstekom do pupka? No co uz, ved tym nikomu nikto neublizil :o) ) ) - odpoved rovnaka ako v inej rovnakej teme. To tu prepukla posadnutost vlastnym pupkom? To fakt neni lepsia a osoznejsia tema o zdravi???

zufala654

leona aj ty mas taky problem ?lebo ja nemam ani cervene ani nic a vzdy dodrzujem hygienu no o hodinu ked do nho vrijem prstom tak citim vzdy z neho neni to velmi neprijemne ani neni to velky smrad ale predsa

leona

ahoj.je to normaleja tiez dodrziavam hygienu ale najmavtychto letnych dnoch sapotis a aj na bruchu,zaroven pupok je otvor,cizesa ti lahko don moze dostat nejaka spinka a to moze sposobit ten zapach..ak mas byt kludnejsia skus zajst k lekarovi ale podla mna o nic zavazneo nejde

zufala654

muoj boze a coby si s tym robila ?aj ty ma staky problem no neviem rpeco ma to trapi :( asi si myslim e to neni v poriadku preto som tu a pytam sa vas

zufala654

lebo ja ho aj umyvam kazdy den ale o hodinu alebo tak znovu citim ked tam dam prst zapach asi tam enmam davat prst co ?

zufala654

dakujem cize nemusim ist s tym k lekarovi?cize ty si myslis ze je to normalne ze je to kozny zahyb tak zapacha a treba ho len uyvat nic to neni ?naozaj vdaka