ostala som tehotna.......

Príspevok v téme: ostala som tehotna.......
dominika_

ahojte mam 16v decembri budem mat 17..ani neviem kde zacat...
nasla som si priatela(v oktobri bude mat17),proste strasne sme sa mali radi chodili sme spolu polroka lenze on bol synacik bohatych rodicov ja chudobne dievca..jeho rodicia chodievali na tyzdnovky do BA lenze ked zistili ze ich synator ma vztah s chudobnym dievcatom prestahovali sa tam uplne...
par dni pred ich odchodom sme mali dost viac vasnivejsiu noc,proste vedeli sme ze sa nam to smyklo ale boli sme si isty tym ze naprvykrat sa nemoze nic stat..
kedze som mala stale nepravidelny menzes ako si ma to netrapilo ze neprichadza lenze vcera som sla ku gyn. a ostala som nacisto hotova:podla som nej tehotna v15tzydni:(cizer vychadza to tak ze som tehotna s mojim priatelom...lenze ako mu to povedaT? ako to povedat mojim/jeho rodicom??..bojim sa toho co bude dalej:(nemam sa s tym komu zdoverit..

jufa

ahojte.mozem sa opytat?ked ste nevedeli ze ste tehotne tak ste vsetko v pohodke robili?napr vysavat upratovat?pretoze vacsinou hovoria ze nema zeny dvihat tazke ale neviem co sa pod tym tyzkym mysli.

simi13572

Ale podstata je v tom,ze ja vobec nic mastne alebo tazke nepapam,ja si dam rano vianocku a teole mlieko, a nejaky lahky obed,denne pijem 4litre tekutin,zeleny caj,takze ja to nechapem, a ja som pribrala ani neviem z coho 20kg

ele

Simi ani ja ta nechcem umelo utesovat, lebo 20kg je na 17.t. viac nez dost. To ti tak chuti papkat? :-) Pozor na tie krcove zily, lebo tazko sa ich potom zbavuje, potom jedine chirurgicky. Ozaj navstevujes nejake cvicenia pre tehule, alebo mas nejake DVD-cko. Ja mam tu Zorababy, zo zaciatku som cvicila poctivo tri-krat do tyzdna, no teraz sa mi nejak nechce. Musim sa prinutit.

simi13572

no zenicky,dakujem za raday,ale ja som este len 17tt a pribrala som 20kg,sak to je nieco priserne,a zacali sa mi robit krcove zily,a najviac som pribrala do zadku a stehien,ani brusko nemam az take velke,do pol pasa som akokeby som nebola ani tehotna,ale od pol pasa,som ako taky balvan

lenuliatko

aj mne slo rebra roztrhnut.mala sa otocila priecne.zapierala sa mi nozickami o rebra a tlacila ma.asi v 8.mesiaci.myslela som ze ma porazi.prihovarala som sa jej doslova som ju pytala aby sa uz otocila :)

ele

No vyskusam, ideme v sobotu, nie zajtra.
FIHA... ja som nemala ziadne priznaky tehotenstva, ani ked som nedostala menzes, proste som bola fit, uplne v pohode, mozno malinke napatie v prsiach a obcas ma zabolelo podbrusko ako keby som menzes mala dostat. K lekarovi som isla cca v 4tt.,no este nic nevidel, az v 6tt. ultrazvuk ukazal ze som tehotna. Nevolnosti zacali az v 11tt. a trvali presne dva tyzdne. Kuriozne :-) Boli to len zavrate, pocit na omdletie, potom sa pridruzilo palenie zahy, krize a naduvanie. Teraz mi nic nie je, "len" mi ide rebra roztrhnut ten tlak... Podla mna tiez pockaj ako ti lenka radi, nerob si starosti, ked ti bude meskat, urob si test a az potom zajdi za gynekologom.

lenuliatko

a coho sa obavas?nemas sa coho bat.skor ci neskor zistit ci si alebo nie.lepsie je to ked uz ti meska menzes.ale je uz na tebe.
ja som sla ku gynekologicke asi ked mi meskali 2 tyzdne.

fifiha

Lenuliatko, vdaka za rychlu odpoved:) a myslis, ze by som s tym mala zajtra skocit k MUDr. alebo pockat do pondelka? Nechcem robit zbytocne poplach, ale obavam sa, ked ide vikend.Co ty na to?:)

fifiha

Lenuliatko, vdaka za rychlu odpoved:) a myslis, ze by som s tym mala zajtra skocit k MUDr. alebo pockat do pondelka? Nechcem robit zbytocne poplach, ale obavam sa, ked ide vikend.