Ako správne cvičiť?

Príspevok v téme: Ako správne cvičiť?
karamelqa

Začala som s cvičením, ale pravdu povediac... Neviem ako na to, aby som dosiahla aj nejaký výsledok. Rada by som si vyformovala postavu, chcela by som si spevniť a vyformovať aspoň trošku svalstvo. Ako by som sa mala stravovať? A čo cvičenie, akoby malo vyzerať? Malo by to byť pomalé, či rýchle... Ako najrýchlejšie a najsprávnejšie dosiahnem výsledok? Díky moc :)

poliewoocka

Min. hodinu-hodinu a pol pred cvicenim-niekto aj 2-3-zalezi od organizmu najlepsie zlozite sacharidy, po cviceni bielkoviny. Pit po duskoch pred, pocas aj po cviceni,najma teraz v lete. Ako komu vyhovuje:)

miro.83

Ako zaciatocnik zacni najprv posilovat vlastnou vahou ako kliky, drepy, brusaky, s tou cinkou mozes precvicovat rammena zo zaciatku. Inak tu posilku ti odporucam, a ak ti bude nejaky svalovec vraviet, ze cvicis zle tak ho poziadaj ci by ti neukazal ako to mas dobre precvicovat. A ked si nedas rady a budes cvicit po svojom ako u nas jeden v posilke tak ti niet pomoci. Okrem toho je rozdiel bajkovat a drepovat s cinkou. Okrem toho posiluj cele telo, bicepsi nestacia na peknu postavu.

posilka

Chcel by som zacat posilovat mam doma jednu 2kg cinku ale s tou asi toho bars neurobim mam v plane od marca chodit do fitka jak zacat mam 15r a 190cm nohy nee lebo tie si posilijem na biku ked jazdim vytrvalost poradte dako 1993peto@azet.sk

K9

Napíš na ake svlastvo chceš cvičit osobne odporučam cvičit na zaadok brucho bočny sval noh a na prsia.. povec ty a určite ti dačo najdem v tomto sa rozumiem. maš činky či bez nich?

didi

...na vianoce som dostala "orbitrek" ako na nom spravne cvicit??? (velmi rychlo sa zadycham a potom už nevladzem cvičiť) . . . za odpovede vopred dakujem