Prsia extra? Funguje to

bust

ahojte, mne minulý týždeň prišiel NN Add Bust ale ešte som ho nezačala užívať objednala som si ho vlastne preto aby mi prsia spevnili po jednom dieťati a v 39.rokoch a pri mojej štíhlej postave to už nie je ono. Pred dvoma rokmi som užívala tu už spomínané Prsia extra a efekt bol dobrý prsia krásne spevnili ale keď som ho prestala užívať všetko sa dalo do pôvodného stavu ale v podstate to tam píšu že treba užívať udržiavaciu dávku ale ja som v tom už nepokračovala. Teraz som zvedavá na ten Add Bust tam o udržiavacej dávke nič nehovoria práve že tam píšu že efekt je trvalý tak som zvedavá a tá celá kúra je na 4mesiace čiže jeden mesiac vyjde na cca 300,-Sk to nie je až tak veľa tak som si povedala že skúsim dám potom vedieť :-)

ikuska

toto son nemala ale zevraj je to tiez dobre u kazdeho to posobi inac niekomu zabere toto a niekomuu to co som mala ja ibaze toto je drahsie

breza1

slabejka, ako ze si spokojná? co sa vlastne udialo? nič nepíšeš viac. popíš nam tvoju situáciu. ako dlho si brala a ako sa zvacsili.

martinka15

podla mna je to blbost... pytala som sa gynekologa ci to moze ucinkovat tak mi povedal ze si mysli ze je to len taky oblb..

martinka15

studovala som ten link co tu ikuska dala...len by ma zaujimalo co znamena ze treba mat tu udrziavaciu davku...akoze sa to potom scvrkne, alebo sa to po pol roku z tela odplavi???