cudny pocit v hlave ked sa zamyslim...akoby sa tocila

Príspevok v téme: cudny pocit v hlave ked sa zamyslim...akoby sa tocila
cakobelo

Ahojte neviete cim by to mohlo byt ?Ked sa hlboko zamyslim,tak akokeby mi nieco prebzucalo hlavou akoby sa zatocila,je to strasne divne..neostane mi zle len sa toho uz normalne bojim.Ako napriklad aj dnes.Bol som v praci a mal som nieco odniest do skladu v ktorom som nikdy nebol.Bolo to pre mna nove a bol som tam sam...som si to tam obzeral a zas ten pocit...zrazu by mi ako volaco zatriaslo zrakom a zabzucalo v hlave ked som sa zamyslel nad tym co som videl.Hlavne ak sa mi nieco paci...neviem ako to mam opisat.Mavate niekedy podobne stavy ? Prosim napiste lebo fakt nemam sajnu co to moze byt...ci to mam len ja ci co :) dakujem

vecernica

moze to byt zaciatok, alebo velmi slaba forma epilepsie. taka ze neodpoadnes, a ani nestratis vedomie,. Epiliepsia ma taketo lahke formy, ktore netreba ani liecit. Ak sa to bude zhorsovat, povedz to obvodnemu.Ak mas znamych na neurologii za pol hodinu ta vysetria.Moze to ale byt aj z prepracovania a unavy.Ak sa to nezhorsi ,tak si s toho nic nerob, sko viac relaxuj.