NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

RNG

poznam desiatky pripadov, kde ucinne metody neodsuhlasila FDA dlhe roky.
Zoberme si len napr pripad dr Burzynskeho a jeho antineoplastonova metoda na liecenie rakovin. Podal vsetku prislusnu dokumentaciu, predlozil ju na onkologickom kongrese a kolegovia ho vypiskali. Schvalenie od FDA dostal az minuly rok, tj po 25 rokoch!!!. Dovtedy sa ho snazili roznymi sposobmi znicit, ale sa im to nepodarilo, lebo mal privela uspechov.
A takych pripadov by som mohol menovat desiatky...
.....
Zober si len moj pripad:
dal som na schvalenie dovoz roznych doplnkov, ktore sa predavaju bezne v inych krajinach, dokonca aj v EU a slovenske autority mi to neschvalili, hlavne ked sa jednalo o nieco, co by mohlo potencialne konkurovat predavanym liekom.
Takze aj to bol jeden z dovodov, preco som bol nuteny skoncit na Slovensku moje "podnikanie". A to si kdekto este otvara puzu na mna, ze som vraj na tom zarabal!!.
Dodnes som nedostal zo Slovenska ani halier, vsetky doplnky a vacsinu nakladov na obchod a zamestnancov som platil z vlastneho vrecka.A nelutujem, len si to zialbohu uz dalej dovolit nemozem.
.....
Co si ty urobila pre svojich spoluobcanov, radana?
....
Inac, ked tu hovorime o faktoch a domnienkach,ja som naznacil svoje fakty a mohol by som pokracovat dalej.

Tak kde su tvoje fakty, radana?

Alebo je to len tak, ako som to jemne naznacil, ze je to len bezpredmetne skriepenie sa?

Alebo je to dokonca zamerne?

Ked zamerne, tak s akym zamerom?

Potlacit tok informacii z lekarskych zdrojov, ktore maju iny nazor ako vacsina lekarov?

RNG

akosom povedal, ludia s nedostatkom argumentov a faktov sa casto obratia na primitivisticke osobne urazky.Nazdavaju sa, ze ked opluju opoziciu, tak to vyznie ako dokaz na ich strane.
Na nestastie, casto to pre masy pracuje a preto je to ucinny nastroj v rukach demagogov.
Nic nove pod slnkom....

keratin

damian, ty si padnuty na hlavu...kludne nedaj svoje dieta zaockovat ak ti ho nebude luto...ockuje sa iba tak zo srandy a hemofilus influenzae je len malinky neskodny mikrob, ktory ani nahodou nesposobi zapal pluc, ktory nelieceny je smrtelny

alicia

Keď čítam niektoré letáky od liekov, tak rozmýšľam či vôbec ten liek liekom je. Ako vedľajší účinok sa môže vyskytnúť napr. infarkt, zlyhanie srdca, mŕtvica, depresia, leukémia. Načo taký liek vôbec je, ktorý môže poškodiť zdravie ešte viac a zvlášť vtedy ak ho mám užívať dlhodobo. Môže poškodiť zdravie aj nemusí, len ako to vedieť. Nikto to nemá na čele napísané.

RNG

potravinove doplnky na to aby boli pustene vobec na trh musia byt preukazane neskodlive, tj bez akychkolvek skodlivych ucinkov, podobne ako potraviny. Samozrejme sa to tyka odporucenych davok, nie predavkovania, a to plati aj na potraviny.
U liekov je ale kriterium ine, tam su skodlive ucinky pripustane a preto musia byt na pribaslovom listku uvedene, aby si ludia a lekari uvedomili, co riskuju, nielen co chcu s nimi dosiahnut.
Vacsina ludi si ale tento zasadny rozdiel nevsima a farmacia a lekari sa to snazia potlacit, a porom z toho vyplyvaju pomylene postoje ludi, ako tu uviedla luba.
Dufam, ze toto objasnenie jej, a aj inym pomoze vidiet veci tak ako su, v pravom svetle.
A nie je to od laika, lebo som mal obchody na Slovensku a plno som sa stykal s problematikou schvalovania dovozovych doplnkov, takze viem, o com rozpravam.

luba

občas to tu vyzerá ako vojna pubertiakov,všetky lieky aj liečivá majú vedľajšie účinky aj ličivé byliny ak sa neužívajú v primeranom množstve a dlhodobo tiež narobia viacej škody ako užitku.Trošku sebakontroly by nezaškodilo