Fajcenie?

Príspevok v téme: Fajcenie?
eliss

fajcenie.Nieco s cym sa stretavame kazd den. Ci uz u dospelych alebo u deti. Vsetkym je jasne ze cim dalej tak tym viec fajcie male deti. Aj moji spoluzici a spoluziacky fajcia. A to som iba deviatacka. Myslia si, ze je to IN. Aj ja som si to myslela a preto som si aj par krat zapalila. Jasne ze mi to nechutilo a zacala som sa dusit a kaslat. Nikdy som nevyfajcila celu cigaretu. Nepci sa mi to. Nechapem preco niektory ludia fajcia. Podla mna sa da aj stres nejako inak viriesit a nie len vafcenim alebo pitim. Ako nepoviem raz za cas ale denne krabicku alebo aj viac je podla mna naozaj vela. Co si o tom myslite? A co pasivne fajcenie? Napiste co si o tom myslite.

a este by som vam rada poradila jednu super stranku ktoru som objavila nahodou. To pre tych ktory fajcia.
www.kurakovaplice.cz
ceknite to je to fakt super....a napiste mi vase nazory....predsa...ste dospely:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D

Merlina-BB

Fajcim pol krabicky denne a prave dnes som cital zaujimavy clanok, co vsetko s organizmom tych 10 cigariet spravi -
Za rok takehoto fajcenia si dame do pluc asi 1 kilo dechtu - co len 1 gram dechtu napriamo zabije bernardina.
Cely motivacny clanok je na: -odkaz odstránený-

verikam

aj ja som 9-tačka a fajci skoro cela moja trieda...nemyslim si ze je to normalne...chcu sa iba frajerit...ale v dospelosti na to velmi doplatia

dasenka156

no bohužial,u fajčiara je to omnoho častejšie ako u nefajčiara..mám známeho ktorý robí na krčnom a povedal mi,že väčšina ľudí,ktorí prídu s nádorom,či už hrtana,jazyka..sú fajčiari..no nevravím,že nefajčiar, to nikdy nemôže dostať..je len škoda,že niektorí ľudia podstupujú také riziko-možno u väčšiny, z tých,čo fajčia nikdy rakovina nemusela vzniknúť..

karafiát

Viem, že fajčenie je hnus, ešte nikomu nepomohlo, ale dasenka156, všetci dobre vieme, že rakovina plúc atď, sa môže objaviť aj u nefajčiara.

jancecka

Môj manžel fajčil od svojich 14 rokov, dnes má 25 a už cez dva mesiace nefajčí. Prestal zo dňa na deň, ale nemal to v pláne, lebo keď som mu chcela kúpiť nejaké náplaste tak vravel že on s tým nesekne, že ho to baví.
Ale zostalo mu špatne zo žalúdka, dva dni mal pocit na zvracanie, tak si na druhý deň nedal cigu a ono ho to prešlo. A keď ho dlhšie žalúdok nebolel, zapálil si a povracal sa. Odvtedy (klop klop klop) si nedal ani jednu. Sa mu to sprotivilo. Ja som bola pri ňom vždy ten pasívny fajčiar, teraz je to riadna úľava, že nemusí každú chvíľku prestať s robotou alebo s oddychom a utekať von si zapáliť. A pekne mi aj pribral, čo ma veľmi teší :D

dasenka156

na to,že si deviatačka máš veľmi dobrý a triezvy názor na fajčenie..ja mám 20 cigaretu som držala raz v živote,no a aj napriek tomu,že kopa ľudí v mojom okolí fajčí,nenechala som sa zlákať..veď rakovina pľúc,hrtana a kadečoho iného nestojí za ten pocit..len škoda,že si to tí,ktorí fajčia neuvedomujú :(