Magnezium a vitaminy B-komplex

Príspevok v téme: Magnezium a vitaminy B-komplex
keituskaaaa

Prosim vas ako casto ich mam uzivat,mam 400mg tabletky magnezia,na nete je pisane ze denna davka ma byt 300-400mg,vraj 1 denne z kazdeho,,mozem ich uzivat naraz s B-komplexom alebo alebo jedno napr.rano a druhe vecer?Mam dost stresujuce obdobie a nici ma to a citala som ze toto ma moze postavit na nohy ale neviem ci a ako to kombinovat Vdaka inak existuje take nieco ze predavkovat sa vitaminami>>?

vrana80

Ja som zacala brat Magnesium B6 od Dr.Max a tam pisu ze 2-4 tablety denne dospeli. Odporucana denna davka magnezia pre zeny je 300mg a pre muzov 400mg.

Suzi1678

Ahojte ja som sa dnes asi predavkovala beriem uz dlhsie magnezium b6 a bohužiaľ dala som si aj b komplex forte a dotoho ešte vitaminy proti vypadavaniu vlasov, ktoré tiež obsahuju b. Ľudia poradte čo robiť je mi dosť zle

predavkovanie

predavkovat sa je dost tazke si myslim ale inak ja bckove beriem z biocare a tam aj poradia ak sa nieco deje nieco ako v lekarni len nie su taki neprijemni ako tety za tym okienkom a na stres je aj nieco ine treba sa len porozhliadat caje su fajn ale treba pri nich vypnut na cas ked ho pijete

Bčko

Smiem sa opýtať odkiaľ to beriete? Tiež hľadám a nie som si istý. Beriete odnekiaľ špeciálne či len klasika v lekárni vám poradia čo a ako? Poprípade povedia aké je lepšie zloženie a tie dávkovania aj lekárnici? Ďakujem za info.

stressman

Ja odporucam bylinku Ashvagandha s Bckovymi vitaminmi a velmi mi to pomohlo... tie co si kupujem ja sa volaju len Anti- stess formula a nikdy som nebol taky pokojny v praci ako po nich dost sa mi aj zvysil pracovny vykon za vela im vdacim....

Jessi_1111

a mnoho inych očas i samotnu magneziu a ntrolin a to je becko a potom mam predpisane na znizenie tlku a chlestrolu a pulzu rybi tuk tabletya mGNSIUM S VITAMIN E ALEBO UZIVAM SAMOtny vitamin e a magnesum alebo šumivu magnesium s viaminm b a vlakninou revial (ex) ci co to jeee