Prilis moc vlhka

Príspevok v téme: Prilis moc vlhka
sid

Mam hrozny problem.Ked sa len trosku vzrusim,hned som vlhka,az mokra.Ten vytok je priesvitny az biely-kremovy.Vyzera to ako sperma.Pocas sexu to az skoro zo mna vyteka.Je mi to strasne neprijemne.Som strasne mokra a priatel je potom cely "biely" a mokry :-) Viem,ze podobny vytok je normalny,ale da sa to nejak v mojom pripade napravit?Najhorsie na tom je,ze aj priatel sa ma na to pytal,lebo taku holku ako ja este nemal.Nemozem sa potom sustredit na sex a ani sa nijak uvolnit :-( lebo stale myslim na to ,ako zase budem mokra...

vinea

Tak Ja som na tom rovnako)))))
No neviem..naučila som sa s tým žiť a mojim predchádzajúcim partnerom (zas až toľko ich nebolo lebo som skôr za kvalitu než za kvantitu)))) ), to nikdy nevadilo, skôr naopak - rajcovalo vzrušovalo ich to, aj milovanie si viac takto vychutnáš))) a mne skôr prekážali tie zvuky)))) aaale zas partnerov to ešte viac dráždilo a vzrušovalo))))
No a na vplyv počty atd orgazmov to má len dobrý vplyv, takže si tým hlávku nelám a užívaj si to/užívajte si to :)

maruska82

aj ja som priliš vlhká. naštastie priatelovi to vôbec neprekáža a vzrušuje ho to. mna akurat trapia tie zvuky...ale tym sa neda predist :(

twwigy

Aj ja som až mokrá a po orgazme to zo mňa tečie prúdom .To je taká ženská ejakulácia a môj partner sa nikdy nesťažoval skôr to bolo pre neho veľké vzrušenie.

lolo

tak aj ja sa pridam...40 rokov vlhka a 2 roky sucha....hrozne sa tes ze si taka, lebo s tym som nepocitala ze mozem nejakym zapalom prist k suchotam a tym padom aj k inym problemom...tes sa.