Biely vytok

senorrita

ahojte chcem sa opytat ja mam ten biely vytok a meskaju mi uz asi 4mesiace kramy nemam partnera a boli ma od spodu brucho a ked som na malej potrebe ties ma to strasne boli . dakujem za vase odpovede

tinka7dmw

ahojte meskaju mi kramy par dni a namiesto toho mam len biely vytok, je mozne ze som prechladnuta a meskaju preto?

bellynda

ahojte.. mám to tiež... mám 14 rokov a každý deň výtok.. má taku hlienovu konzistenciu,niekedy mi to až prekáža že mam tak vlhko v nohavičkách... ked to zaschne na nohavičkach to vidno a dost sa aj hanbim...

lenik141

Ahojte baby ja mam vytok uz strasne dlho a nie sa toho zbavit tiez je taky biely nezapacha ale kazdy den ho mam niekedy ked idem po meste tak mam pocit ze teciem ako ked mam menstruaciu gynekologicka mi prepdpisala uz kopu čipok,mastieciek dokonca som mala aj penicilin tabletky aj vseliaky vyplachy no nic co s tym mate nejaku dobru radu???? .dakujem

darkdark

hm, ja presne to iste, biely, bez vsetkeho dalsieho, cely zivot a vytery ok. v podstate neskodny, ale otravny - nemozem sa hocikedy len tak vyzliect ale vzdy najprv do sprchy. akurat robim pokus s malinovou zmesou, uvidime ci to pomoze a napisem ;)

Viki_stiky

Ahojte. Chcela by som sa opýtať ako vyzerá biely výtok. Každý deň mám niečo lepkavé na nohavičkách a ak je to zaschnuté, vyzerá to ako zaschnutá bielitko alebo také niečo...prosím vas...odpište mi na moj e-mail LoL_CrAzY_PriNcEsS@azet.sk
odpovec cakam co najskor

IbiNka200

Ahojte.vie mi niekto poradit co s vytokom? Mam ho dlho uz od 12rokov mala som v sebe celu lekaren cipky kremy vyplachy ci uz tantum rosa rosalgin skusala bylinky vyplach octom stale nic a navyse mi uz pol roka akoby bublinkovalo v nohavickach nie previdelne ale obcas akoby vysla z posvy bublinka vzduchova neviete co to je?

mataBB

killer taky vytok je uplne normalny a prirodzeny, niekedy je uplne riedky, niekedy husty, zalezi od cyklu...to je vsetko, nie je to ziadna choroba, posva musi byt zvlhcena stale

killer333

ale ja neviem ci to je vytok, tak som to nazval, ale to samo netecie, len ked z nej vytiahnem prst mam to na prste... aj ty si mala take Monika?