Biely vytok

Monika_babika

no ja mam 16 rokou a som mala vytoky asi 2-3 roky potom som isla ku gynekologovy a mi predpisal antibiotikum a mozem povedat ze mi to pomohlo teraz uz nemam :)

killer333

Chcem sa spytat, moja priatelka ma 17rokov a tiez ma nieaky taky vytok, nieje to ani ze vytok, ale ked sme mali naposledy sex tak som mal take ztuhnute bielo-zlte casti na kondome z nej, od vtedy sme nemali sex, ale aj ked som ju prstoval stale to v nej bolo a mal som to na prstoch, co to moze byt? Nikdy predtym to nemala, len teraz posledny tyzden. Vonia to ako jej stavicka, ako keby to bola jej stuhnuta stavicka, vie mi niekto poradit co to moze byt a ako sa toho zbavit? ku gynekologovi ist nechce.

akinom007

ja mam biely vytok denno-denne aj vtedy ked mam vsetky gyn.vytery a testy uplne v poriadku, aj som nikdy neni bez vytoku

bill

Diflucan (fluconazole) is a triazole antifungal drug used in the treatment and prevention of superficial and systemic fungal infections. Try Diflucan at www.diflucanhome.com

macka26

viola je to infekcia... a nie je to len infekcia ale je to INFEKCIA... mozes to mat z prechladnutia.. akakolvek infekcia nie je sranda a uz vobec nie vaginalna...

wiolla

Ahoje, aj ja mam podobny problem, len ten moj vytok, bol taky bielo zltkasty a dost divoko zapachal.Neviem co to je a tu v Anglicku kde momentalne zijem mi vravia ze je to len infekcia, tak sa bojim ze ci to nieje nieco vaznejsie.Staleho sexualneho partnera mam uz vyse roka.Neviem, mozem dostat infekciu aj z prechladnutia zo spodu? Dakujem za vase rady.

vagina

ahojte... biely vytok je ok...

ale je ok aj ruzovkasty velmi zelatynovi (hlienovy) vytok 1 týžden po skončení menzesu?
vacsinov ho mavam priesvitny.. ale stale je velmi husty (zelatinovy).. nie v kuse... tak 2x do tyzdna..

anria

kocky! mam to aj ja... a tiez povedal gynekológ že je to normálne... sice urobil viac ýterov, odberov a vsetko bolo OK... len niekedy to je nepríjemné... majte sa:)