odlicovanie mydlom

Príspevok v téme: odlicovanie mydlom
ja+

vyskusala som vela odlicovacich prostriedkov, no ani s jednym som nebola spokojna. odlicujem si oci mydlom protex, namydlim oko, zmyjem vodou a docistim tampotom. no ked ma to niekto vidi robit, sa velmi cuduje. vraj sa to tak nema robit.. pri odlicovani roznymi vodickami mam pocit ze to nieje uplne, potrebujem oko vymyt prudom vody aby to bolo ok. co si o tom myslite?

asdf

podla mna co neumyje voda, nie je ciste :) Akurat 1 vrstvu niecoho nahradis dalsou vrstvou niecoho. A este krem na noc :) No nic, ja som ticho...Ale fakt si to neviem ani predstavit neumyt si tvar rano a vecer vodou, pripadne mydlom. Potom ze z coho je to akne...

akinom007

asdf/ co sa tyka napr mna, ja si odpicim oci odlic.mliekom, make up nenosim denne ale ked ho mam tiez odlicim, potom umyjem tvar cistiacim gelom teraz clean a clear , dam plet. vodu, potom krem a ide sa spat:)

asdf

ja vas nechapem zeny, vy si pred spanim neumyjete tvar vodou, to fakt iba nejakym mliekom alebo cim??? Ved to chodite spat snad spinave - bez urazky :)

akinom007

na odlicenie make upu v pohode ale ze by som si najskor neodlicila oci a zacala sa umyvat mydlom to ti teda neviem predstavit vsak to by ma zacali stasne stipat oci

ja+

nehovorim o pleti, na to pouzivam kvalitny cistici gel. iba ocny make-up nim odstranujem. spirala s nim ide vyborne dole, dokonale odstrani aj ceruzku. oci ma nestipu lebo si ich umyvam zatvorene a nasledne hned oplachnem.

lll

ja mam trochu akne,ale UZ nic strasne 2-3 vyrazky a mam trocju mastnejsiu plet,myslite , ze by som mohla na cistenie tvare pouzivat mydlo?a co sirove???

usiko

no jasne, mydlo upchava pory.....asi reto sa mi prestali robit akne a pory sa mi prestali upchavat po tom, co som zacala pouzivat mydlo na odlicovanie a umyvanie pleti....na mydlo uz nedopustim....vyskusala som uz vsetko, vselijake kremy, gely, mlieka, emulzie a jednosznacne mydlo.....uz pol roka mam krasnu plet....

[zruseny12]

...tiez som mala mydlo protex na ruky,a bola som s nim velmi spokojna...
ale na odlicovanie,no neviem...nepalia ta od neho oci?ja som sa odlicovala mliekom obyc.zohriala som si ho v mikrovlnke na urcitu teplotu a krasne sa mi oci odlicili,odkedy mam na mlieko alergiu pouzivam vodu magneziu...