Hrebeň alebo kefa?

mogena

Kocka, kup si lunearny kalendar a umyvaj si vlasy len podla neho, podstrihnut si ich daj len v znameni leva 12.-13 januara. Nikdy si vlasy neumyvaj vo vodnych dnoch(ryba, rak, skorpion). Ked budes dodrziavat tuto zasadu budes mat zase svoje krasne vlasy spat. To ti slubujem. Davaj si zabal na ne z vajicka. Normalne rozmiesaj vajce a daj si ho na 10min na hlavu, ja to uz nerobim, lebo ja uz mam riadnu hrivu, vies, vidim ako muzom ktory mali plesinu znova zacali rast vlasy. Musis len verit! A ja ti slubujem 100% uspech a nechcem aby si si nieco kupovala za tisice. Pocuvaj hlas prirody, som rada, ze ty 16rocna mas zaujem ja som mala o 2 roky viac ked som sa ma zacali stare damy zasvacovat do prirody. Skus nic to nestoji.

evivak

Moja kamoska sa mi raz vysmievala ze som mala prvy sexualny zazitok "az" ako 19 rocna, no zabudla spomenut ze ona sice zacala v 14, no otehotnela a musela ist na zakrok. Takze nikdy nie je neskoro na prvy sex. Iba skoro...

nana23

cauko mogena, prosim ta vedela by si mi poradit, celkom ma zaujalo, co si o tom lunarnom kalendari pisala a ze stym mas uz dlhorocnu prax, no nevies nieco o vplyve mesiaca na padanie vlasov? lebo asi 7 mesiacov mi sakramentsky padaju vlasy a nevladze to prestat uz som vyskusala tolko hovadin proti padaniu a nic nepomohlo, mam ich dlhe rovne, ale uz len malicko, asi menej nez polovicu svojich povodnych vlaskov, ach tak strasne mi chyba moja hriva, inakmam 16 rokov... neviem ci to nepovedie k ucesu nakratko, ale ja zboznujem dlhe vlasy a nemienim sa ich vzdat.... poradte

adusha2225

Keď ste tu začali aj s tou kozmetikou...myslíte, že sú lepšie šampóny ako žihlavový, bazový,...alebo značkové(glisskur, elseve,...) ???? V tejto dobe...!?

mogena

Viete niekedy si umyje vlasy a su krasne take ake chces a niekedy zase strasne, kazdy den je iny. Luna teda mesiac pohybude morami a oceanmi, pohybude miazgov v stromoch a vplyva na vsetko zive na Zemy. Prosim kto sa chce vysmievat prestante citat!!!!
Zaoberam sa tymto pozorovanim uz 13rokov! A nechcem sa nechat urazit. Ale kto ma zaujem tomu rada odpoviem.
Mesiac je to najrychlejsie co obehne Zem. Za 28 dni, aka "nahoda", ze menstuacny cyklus trva tak isto.
Kazdy 2-3dni sa dostava do ineho z 12 znameni zverokruhu. Su dni na strihanie vlasov ci chces aby rastli rychlejsie alebo pomalsie, neboli lupiny, nevypadavali. Tieto znamenia su rozdelene. Pre vlasy je dolezite aby sa nikdy neumyvali vo vodnom znameni teda v rybe, rakovi a skorpionovi to su vhodne dni na pranie a odstranovanie flakov, v tie dni pouzivam len poldavku prasku a moje pradlo je to najkrajsie. Daju sa kupit lunearne kalendare, ale prosim nekupte si nieco drahe taky dobry stoji asi 2eura. Teda hlavne neumyvat a nestrihat si vlasy vo vodnom zanameni. Najlepsie je znamenie lev a panna vtedy sa chodi ku kadernicke. Kedy ste mali konkretnu otazku bolo by to lepsie, je toho tak strasne vela, ze neviem kde mam zacat.

sonka

inak ešte som sa chcela opýtať, viem že s témou to vEľmi nesúvisí, ale predsa, máte niekto skúsennosti s vlas. kozm. Matrix? Chvíľu som ju používala, bola dobrá, ale z kaderníc. salónov je predražená a vraj sa dá lacno kúpiť na nete, ale s tým nemám skúsennosti a nič o tom neviem, neviete poradiŤ?

sonka

monnikaa25... tak ňano, záleží, kedy si vlasy umyješ. Ja mám kučeravé, tie sa tým pádom ľahšie vysušia, preto nie je vhodné vlasy umývať každý deŇ, lebo voda ich vysúša. Ja každý 2. alebo kaž. 3. deň. Kedy ako, podľa potreby.

mogena... o lunearnom kalendary som síce nepočula, ale zaujíma ma to, možeš aspoň v skratke naznačiť o čo ide? Dik

monnikaa25

Čo? To fakt záleží aj na tom kedy si vlasy umyješ???? No ja si uch umyjem, keď už viem, že zajtra by už boli mastné....