Nemozem spat

Príspevok v téme: Nemozem spat
nevyspata:(

prosim vas, pomozte mi:(
uz je to piaty den co sa nemozem vyspat.. nikdy som taketo problemy nemala, len teraz po prazdninach ako zacala skola sa to vsetko zacalo.. idem si lahnut do postele, mam chut spat, moje telo je uz strasne unavene, ale mne sa neda zaspat.. telo je unavene, ale mysel a mozog pracuju na plne obratky a to ma nuti byt hore.. najhorsie je, ze mne sa k tomu pripleta aj busenie srdca a potom k tomu sa viaze aj problem, ze sa strhavam na to ako strasne busi a tazko sa mi dycha.. je to nieco strasne, fakt nikomu neprajem zazit a uz je to 5 den co sa to opakuje:( cez den sa nemozem preto sustredit, som strasne unavena, citim sa strasne slabo, hlava ma boli.. ale vecer sa to zopakuje, aj ked som velmi unavena, neda sa.. poradte mi, co mam robit alebo nejake volnodostupne lieky, ktore ked uzijem, tak sa mi naisto podari zaspat a nebude ma uz nic rozrusovat.. velmi prosiiim.. dakujem!!!

nevyspata:(

ahojte.. takze bola som si kupit melatonin ako pisala farmaceutka.. a asi pomohol, lebo skutocne prva noc co som po par minutach a nie hodinach zaspala.. neskutocne sa tomu tesim:) len este jeden problem.. v navode je napisane, ze sa smie uzivat od 18 rokov a ja mam este len 17 a 18 nebudem mat tak skoro.. mozem ho uzivat i nadalej ci nesmiem?? dakujem!!

ja tak isto

nevyspata: sakra je mi luto, ze stale ta to drzi... ja fakt neviem poradit... mne to preslo ked som mala po narocnej skuske. Ale vzdy ked ma caka nieco narocne na dalsi den tak sa mi to stane... To busenie srdca ako vravis, tak nemam rada ten pocit ked si citim na hrudi ako mi bije srdce... hroza... A este sa mi stavaju aj take veci, ze citim, ze mi bije srdce v celom tele..proste pulz v rukach, v nohach...vsade a take trhanie pocitujem v tele hocikedy. Je to strasne neprijemne...

nevyspata:(

vbcl, tak prva noc bola taka, ze som skutocne ani na minutu nezazmurila oci.. ale dalsie noci uz boli take, ze na take 3 hodiny sa podarilo zaspat.. takze nebola to cela prebdena noc.. ale zasa 3 hodiny za noc je strasne malo a mojmu telu to nestaci.. pardon, ak som sa predtym zle vyjadrila..

vbcl

nevyspata akosi z tvojho pisania nechapem kolko noci si nespala lebo pri tom co pises by si bola uz davno po nervovom zruteni tolko noci nespat to je ....

nevyspata:(

ahojte.. tak tato noc bola presne taka ista ako tie styri ci kolko ich bolo predtym.. a to som tesne pred spanim uzila Guajacuran tabletku.. unavuje ma to, v noci ma chyta pocit bezmocnosti.. fakt to nikomu neprajem.. ale najhorsie je, ze ja som unavena, moje telo by rado spalo, ale nie a nie spat.. nech sa ako akolvek snazim.. a pri tom sa uz tak znervoznim, ze opat nemozem spat a zajtra ma caka narocny den, uz vidim ako budem vytsavena, neschopna mysliet a fungovat, to ma este viac znervozni, srdce mi bije ako zvon.. to ma neskutoce rozrusuje.. ten silny tlkot srdca.. je to velmi zle takto.. dneska som si kupila ten melatonin, tak strasne moc sa modlim, aby pomohol, aby som sa vyspala.. co by som dala za jednu pokojnu noc.. fakt.. je to strasne, ze sa nieco take udeje, uplne mi to kazi naladu a meni dni, lebo som nevladna, neschopna fungovat, hlava ma boli, srdce, prava strana pluc.. no zle je.. ale hadam tie tabletky pomozu, ak s nimi ma niekto skusenost kludne napiste.. dakujem!!

a vy, baby:) mam sa dobre co sa tyka myslienok, akurat ta noc mi to kazi, vzdy uz ked prichadza mam zasa obavy co ma caka a na druhy den je to strasne.. a potom ma to srdce velmi pobolieva, tak velmi sa o neho bojiiim.. ale ok, su aj ludia co sa maju horsie, tak nebudem sa tolko lutovat.. drzte sa aj vy!

haja

vies ako to byva, coho sa najviac bojis, to si aj privolavas, odhod strach, strach aj uzkost su imaginarne, vznikaju v tvojej hlave a ked sa tomu poddas, spustaju rozne neprijemne stavy, pocity, myslienky sa premienaju na fyzicke problemy.

ja tak isto

ahojte dievcata :)
Ja som od KE ked uz ste tu o tom hovorili.
Inak cim si to vlastne trpela Haja? Tiez si mala SF? Ja jedine co ma najviac trapi je problem s jedenim a pitim na verejnosti, lebo vtedy sa ta triaska najviac prejavuja a neda sa skryt. Jednoducho sa nedokazem napit!!! A od toho sa potom odvija vsetko ta moja nespolocenskost, lebo vacsinou ked sa niekde ide tak sa tam pije (nemyslim tym teraz alkohol :D) a ja proste vsetko odmietam , ked mas niekto niekde vola... Preto nechcem ani priatela, lebo viem ze by chcel niekde chodit a ja by som sa strasne trapila. Bojim sa kazdeho pripitku, ktory ma v buducnosti caka... Uz teraz stresujem z toho ako zvladnem pripitok na statniciach :(
Chcem mat taku silu ako vy dievcata!!! Ked ja som sa uz tolkokrat snazila a zakazdym som zlyhala... Presne ako pises Haja, keby som na to nemyslela tak to nepride. Ale AKO sa to da na to nemysliet, ked to je vec ktorej sa NAJVIAC bojim a ta myslienka tym padom vzdy pride... AKO NA TO??? ja sa zblaaaznim.. :( ten krc v krku pride zakazdym

nevyspata:(

dobre, tak ja idem pomalicky.. HAJA, este raz dakujem.. a tesim sa, ked sa tu opat stretneme a napisem vam ako sa mi dari, ako napredujem.. som statsna, ze som vas tu stretla, ze sme si to tu zalozili a mozeme si takto pisat:) dufam, ze sem obcas nakuknete aj vy.. tesim sa, skutocne.. a haja, tebe len tolko, ze ta fakt obdivujem, ako si to zvladla, lebo je to dlhodoby proces.. zmeny sa nedeju zo dna na den.. a ty si zvladla vysadenie AD a vsetko to.. mam v tebe obrovsky vzor!! nezabudni.. a tiez sa drz.. krasny vecer.. a nabuduce:)