otázka času!rýchlo poradte!!!!!!!!

Príspevok v téme: otázka času!rýchlo poradte!!!!!!!!
čas

ahojte aj keď viem že je to už otravne písať som tehotna?? aj mne takéto príspevky otravuju!ale u mna to je iný prípad... beriem antikoncepciu.. novinette..lenže začala som brať aj antibiotika unasyn a viem že sa mám chraniť ale skončila mi menzes skôr.. asi tak o den... a po 3 dnoch od jej skončenia som mala pohl. styk po prvý raz to stihol vytiahnuť len tak tak a potom sme išli po druhý krát... len pár krat zasunul viem že spermie môžu byť v močovej rúre len neviem či si mám kupiť TABLETKU PO! keby to nebola taká chemia tak neváham a kupim si ju hned lenže keď beriem aj hak aj antibiotyka a bolo to len 3 dni po menštruaci tak neviem ... lekarnička mi vravela že sa mám chrániť tento mesiac lebo antibiotiká znižujú učinnosť ale na jednej internetovej stránke www.antikoncepcia.com mi gyn. povedal že unasyn nemá nijaký vplyv na účinnosť hak.. tak teraz neviem a preto sa vás pýtam mám si kupiť tabletku po?... dakujem---

čas

a keď v sobotu mi začala menštruacia .....(sobota nedela pondelok utorok streda) v stredu mi skončili a štvrtok piatok a sobotu som mala pohl. styk tak to je 7 dní od začatia menzesu a 3 dni do jej skončenia čo som mala sex to som mala plodné dni alebo nie?

zjuzjika

inak ja som tiez velakrat brala aj hak a aj antibiotika a nikdy som neotehotnela, nijak inak sme sa nechranili a za styri roky, co sme s priatelom spolu som neotehotnela....ale ak ti mam pravdu povedat, parkrat sme si uz mysleli, ze tehotna budem....aj prednedavnom, ked som brala dvoje silne antibiotika....takze by som to v tvojom pripade nepodcenovala ...samozrejme ta cnechcem strasit..

zjuzjika

ahoj, teraz som citala na jednej stranke cely pribalovy letak k tomu tvojmu lieku unasynu...a je tam pisane, ze znizuje ucinnost hak......

musska

no ja neviem, ale mozes byt tehotna, lebo ak hak sa prerusi ucinok co len na chvilku, mohla si ovulovat hned (aj nemusela) a stale si myslim ze tabletka po je mensi zasah ako potom potrat alebo nechcene tehotenstvo. Ja by som siahla po tabletke, myslim ze jeden krat by som to prezila. Na svete beha uz par deti po kombinacii HAK a ATB

čas

tak ti verím ;) veľmi mi odľahlo... a ostatný čo tu mali negatývne pripomienky tak ste trápny!! ja som chcela len poradiť---- dakujem moc veď aj tak sa do mna nespravil aa musi mať aj keď beriem antibiotika nejakú učinnosť .. teda či neučinkujú či učinkujú ? ale verím že učinkujú

sajfina

nemaj strach,ja som brala už veľakrát ATB počas brania HAK a nikdy sme sa s priateľom inak nechránili a nič sa nestalo a keď mi aj gynekológ povedal,že sa obávať nemusím,tak pohodička=),nestresuj sa zbytočne

čas

sajfina dakujem moooc veľmi si ma upokojila! ja som len preto váhala že tá tabletka po je velmi ale velmi zlá pre moje telo! lebo je to chemia a to dosť veľká!!!

čas

no teb sex bol včera tak to stíhame:) dnes kupiť a 545 a sage... viete keď ste už vyliečený a gyn. vám povie že to nemá vplyv na antikoncepciu.. tak čo by ste urobili len keď som sa teraz aj niekde dočítala že to má tak teraz neviem