idem so sebou nieco robit-potrebujem len rady :)

Príspevok v téme: idem so sebou nieco robit-potrebujem len rady :)
odhodlana

Ahojte, chcela by som poprosit o radu tych, ktori sa skutocne vyznaju a vedie poradit.

Som dost silna, mam 172 cm a 103 kil. Lekarka mi odporucila schudnut na 69kil. Len neviem ako na to. Mam hlavne problem s velkym bruchom, hlavne v oblasti zaludka.

Sladkosti nejem, mozno tak raz za tyzden dostanem chut na nejaku tu tycinku, ale to je vsetko.

Je pravda ze nemam cas na pohyb. No rozhodla som sa to zmenit, len potrebujem akysi "navod". No vsak ako chudobna studentka nemam moc penazi na caste chodeie do fitiek :) to mozem tak 1 krat tyzdenne, ale privitam aj nejake alternativne rady-mimo fitka.

A ako na stravu? Viem ze dolezita je pravidelnost, ale neviem si to rozhodit, co mozem, co nemozem, a co s cim nekombinovat.

Dakujem za rady

businka

odhodlana, ano stranku poznam :) a podla mna sa tam da najst velmi vela uzitocnych rad.. :)

A myslim, ze v cestovinovych salatoch sa nachadza casto majoneza a to veru nieje dobre.. :)

lenus

odhodlana, veru veru, to velmi dobre poznam =D vtedy dokonca upratuje, zehlim... vsetko len nie ucit sa =D (inak toto bolo ttrochu od temy, viem, nevadi =)) len som chcela povedat, ze ta chapem =D

odhodlana

boze dnes mam strasne vela energie, stale musim chodit po byte, nieco robit... neviem ci je to tym zmenenym jedalnickom, ale momentalne mi to nevyhovuje bo sa musim ucit :D zajtra skuska a ja som este nezacala :(

odhodlana

businka, a tu stranku co som pisala, uz si ju niekedy videla? chcela by som poznat tvoj nazor...

skoda mam rada cestovinkove salaty, aspon raz za tyzden, ale tak obmedzim :)

weronika

businka
ja sa náhodou cítim super, a ver tomu, že keby som si všimla nejaké takého príznaky, ako si mi ty písala, tak by som s tým prestala... A neviem, čo mohlo byť problémom, lebo podľa mňa sú v tej diete všetky vitamíny, ktoré človek potrebuje... neviem, to je môj názor... : )

businka

Cestoviny su nieco ako zemiaky. Staci obcas a ked uz, tak celozrnne. Rozhodne ich nejest kazdy den :)

weronika.. Ja zase poznam mnozstvo ludi, ktorym pri tejto diete padali vlasy, zhorsila sa im plet, nechty a podobne. Na co drzat nejaku dietu, ked to ide aj bez nej? :) Musime sa riadit sami sebou, a nie tym, co sa pise v nejakej knihe.. to len moj nazor :)

weronika

businka
veď ja sa stravujem presne podľa tej diéty, a poznám veľa ľudí, ktorí ju už držali a naspäť nepribrali. To si treba len potom dávať pozor a natrvalo zmeniť svoj jedálny lístok, čo ja plánujem, takže sa veľmi neobávam toho, žeby som mala naspäť pribrať 2 x toľko... V živote som nemala peknú postavu a ver, že keď sa mi podarí ako tak si ju vybojovať, tak budem robiť všetko preto, aby som si ju aj udržala...

businka

weronika, lenze takto si vypestujes jojo efekt.. Ver, ze to jedno nie je, ci to ide z tuku, alebo zo svalov. Ak si nedas pozor, ublizis si. Alebo naberies neskor 2x viac.

odhodlana

baby co si myslite o cestovinach?

je to pri chudnuti nevhodne?

stretavam sa s roznymi nazormy na cestoviny, a mam ich dost rada tak ma to zaujima :)