Prirodna liecba na atopicky ekzem?

holi

Ahoj, pred rokom (v marci) sa mi vyhodil ekzem, nevedela som sa s tym zmierit. Skusala som vsetko mozne, ale vsetky pripravky zaberali len na chvilu, tak som sa na odporucanie kamaratov odhodlala ist za panom MUDr. Mackom do Bratislavy (drmacek.sk) a ten mi povedal jedno - je treba najst pricinu problemu a nie riesit nasledky. A zakladnym predpokladom uspesnej liecby je aj zavedenie adekvatnej zivotospravy. U mna boly hlavnym problemom potlacene emocie a stres, bolo treba vybit negativnu energiu. Fitbox + bylinky ktore mi predpisal = uplna magia, takze ja odporucam dalej!

BlackLover

Ahojte. Už dlhšie sa trápim s ekzémom. Horšie je to že to mám na bradavkách a mokvá mi to. Doktorka mi predpísala kortikoidy ale tie už nechcem. Poradte niekto prosím čo by mi na to pomohlo :(

doki7

Atopický ekzém - prírodná liečba, vynikajúce výsledky, lekársky potvrdené....
Vyvolávacie faktory : alergén-prach, perie, sliny a pod.ďalej stres a pravdepodobne aj hormonálne zmeny (klimaktérium, pôrod...)
Zápal môže mať charakter akútny, alebo chronický...
Podpora terapie produktami LR.

Pre bližšie informácie napíšte na e-mail: borvela7@gmail.com
+421902310553

gabcuska17

Salllinessa
mohli by ste ma prosim kontaktovat na mail? gabriela.knapikova17.2@gmail.com...
Mam rovnaky problem a zaujala ma Vasa liecba ekzemu.
Dakujem pekne

nata24

Ahoj, ja chodím so psoriázou na kyslíkovú dotykovú infúziu a krásne to zaberá fľaky miznú. Viem, že je to aj na ekzémy, dermatitídy, rosaceu, akné... Robia to v Trnave ja som spokojna na 110%

Janka1035

Ahoj :-) Ja môžem odporučiť indickú bylinnú zmes B-Skin -odkaz odstránený- kombinovať s Neemovým olejom -odkaz odstránený- :-)

Salllinessa

Vždy sa dá liečiť ekzém aj inak ako kortikoidami!
Mala som hrozný ekzém (90%tela), nepomohli mi robené maste, ani kortikoidy, injekcie, antibiotiká..vždy sa po nich ekzém vrátil a k tomu ešte horší ako pred tým. Pomohla jedine prírodná liečba+naturopatia+TOMESA...a ešte k tomu užívam chlorellu, omega 36 tablety, aloe vera a magnezium. Občas zinok. Ešte je super kozmetika od zn. soaphoria, je prírodná a nedráždi ma..no a nemôžem zabudnúť na modrú indulónu..bez nej už neprežijem :)

74ms

Poviem Vam len par rad. Vyserte sa na vsetky umele mydla, sampony, pripravky, kremy, oleje,.... Sprchujte sa a kupte sa len vo vode co najviac chladnej a co najkratsie.
V dnesnej prehygienizovanej dobe uz telo nema ziadne obranne faktory. Na tele sama chemia, vonavky, umele tielka s avivazou a podobne.
Po dobrej sprche bez chemie si telo zlahka utrite. Ziadne cochranie do nepricetna.
V pripade ak mate zo zaciatku pocit suchej koze, pouzite akykolvek za studena lisovany olej ( podla moznosti vlastnej produkcie ). Je jedno ci z maku, technickeho konope, slnecnice, repky. Nestoji to vela namahy.
Taky alebo hentaky produkt tu uverejnovany je len reklamny marketing.
Skuste a uvidite. Stacia 4 tyzdne.