Skrtenie

Príspevok v téme: Skrtenie
0vecka

no neviem ci to sem patri ale strasne sami to paci ked mozem moju fesandu skrtit vlastne to bol jej napad a nevim pride mi to nebezpecne ....

preto s chcem spytat najlepsie niekoho kto sa v tom vyzna ze nakolko je to nebezpecne napr ze ked strati vedomie ci sa jej nemoze nieco stat (samozrejme ked ju hned pustim) alebo ci to nemoze mat nejaky negativny vplyv napriklad na mozog alebo tak....

baran

prečítaj jej najprv tú báseň dole. je super, ona sa sama udusí smiechom, že si sem ty napísal a niekto si dal tú námahu a odpísal ti v rýmoch.

0vecka

2 ttt prosim ta nespamuj tu...

inaq mam pocit ze to nechapete tam ide o to ze sa kyslik mina a najme mne sa paci ked sa snazi z toho dostat ale nema sancu...

niekto

musis si dat bacha aby sa jej to nestalo neustale na to musis davat pozor
musis jej povedat ze ked jej to je uz neprijemne nech ta buchne alebo ti to da jasne na javo

????

tak to si neviem celkom predstavit..ked neodpadne tak ma kyslik, je to oka..ked odpadne tak je to blbeee...lenze ona to chce asi aj citit, nie len akoze..pokial bude este chrcat tak prejavuje dake znamky zivota, vtedy ked prestanes hadam prezije:D

0vecka

ja ju nechcem dostat do bezvedomia len ako to vie clovek odhadnut??? skor mi ide o to ze ked to neodhadnem tak strati vedomie a ja samozrejme hned prestanem len by ma zaujmalo ci aj take skrtenie kde bude mat malokyslika ale neodpadne ci moze mat negativne nasledky

básnik

Škrtenie tvoju "fešandu" vzrušuje,
keď sa jej slučka okolo krku zužuje.
Takéto veci s ňou máš hrať,
nech ani nemôže dych nabrať.
-
Má pri sexe ona zvláštne spôsoby,
hádam jej to nič vážne nespôsobí.
Dúfam, že slučku veľmi nestiahneš,
lebo to s ňou ďaleko nedosiahneš.
-
Možno ju vrušuje, že má málo vzduchu,
a pociťuje z toho tak veľa vzruchu.
Ak sa jej to páči, môžeš si to dovoliť,
len nezbudni to zovretie včas aj povoliť.

????

sibe??? myslela som ze skrtenie, len v ramci fantazie alebo tak a nie ozaj aby stratila vedomie..jasne ze to moze dopadnut aj zle keby strati vedomie..odumieraju mozgove bunky atd...ale horse by bolo keby sa uz neprebrala, bol by s teba vlastne vrah fuu