podvadza ma?

Príspevok v téme: podvadza ma?
espreso

ahojte. rada by som vedela vas nazor. mam priatela asi 3 roky, ja mam teraz 24, on je o 2 roky starsi, planujeme stavat dom, raz sa zobrat. No stala sa jedna a vec, a to ze v poslednej dobe zacal chodit na tu uzasnu stranku "pokec" a povedal mi, ze si tam pise s kamosmi a tak. No ja som tam raz mala taky nick a nedavno som mu z neho napisala a chytil sa v podstate okamzite. tej osobee hovori vsetkymi prezyvkami ako aj mne, je z nej uplne uneseny, poslala som mu aj nejake fotky co som si z netu stiahla, povedal jej ze je slobodny, ze dom planuje stavat ale sam, mna tam vobec nijako nespomina, chce sa s nou co najskor stretnut, to chcem aj spravit aby si dohodli nejake rande a nech caka. ja chapem, ze len nejake pisanie a odreagovanie sa mozno aj pisanim si s niekym cudzim, mozno nejaky flirtik k tomu, ze to neni zle, ale on to tam az moc prehana. co si o tom myslite?

tojejedno

no dievcata, 14.25, espreso uz asi riesi "problemik"...drzme jej vsetci palce, ja by som to urcite nezvladla a plakala by som, velmi...ale ona to zvladne! nech mu riadne da co si zasluzi!

eleonora232

drzim palce espreso,celko sa mi pacia tvoje nazory ze to netolerujes.Mne sa stalo nieco podobne pisal pisal pisal si so zenami az sa prepisal k rozvodu po 20 rokoch manzelstva a uz sa stihol aj znova ozenit.jednoznacne im to netreba tolerovat.mala som mu este v zaciatkoch vyhodit PC aj mobil z okna, len som sa nechcela sprava jak ziarlivka. teraz to lutujem mala som to urobit, aj tak som nas vztah nezachranila ani prehnanou toleranciou.dievcata, netolerujte im to!

3nttt

ja by som mu zbalila vsetky veci kym by on beznadejne cakal a pri ich breberani medzi dverami by som sa ho spytala ci je vykupkany.

katka.

espreso jedna rada:
všetko si nahraj do mobilu. celý rozhovor. aby si si večer mohla v kľude vypočuť, čo vravel. Lebo zajtra nebudeš veľmi vnímať a večer si budeš
celý rozhovor v hlave opakovať a pýtať sa, čo hovoril? a budeš mať aspoň dôkaz. veď to môžeš potom vymazať.

tojejedno

espreso, kup si zajtra rano v lekarni guajacuran, volne predajny na ukludnenie...drzim ti velmi palce, viem co prezivas, mne bolo strasne vtedy zle od zaludka a nespala som ani minutu celu noc, oci spuchnute...uf no zle:(( nechcela som aby sa ma ani dotkol, mala som proste nervy no:)
ale mysli na to ze sme vsetky s tebou a ze to treba tym chlapom natriet! to nie je normalne aby si toto dovoloval! len mu to vyfarbi a nedaj sa! rovno mu povedz nech si strci take vyhovorky, ze ty vies kolka bije! nech sa chlapec zapoti...joooj tak som sa nazurila teraz:D

tojejedno

baby, mne sa raz stalo ze som svojho priatela nachytala v sexzoznamke s inym nickom, ktory som cistou nahodou zazracne zistila...pisal tam veci typu: ktora babenka sa spravi cez webku...ja som na taketo veci velmi citliva, bola som v strasnom soku, uplne mimo...prislo mi to zvrhle:( sice sa nechcel s nikym stretnut ani nic, to viem na 100%, ale aj tak ma to dostalo...ked som to s nim zacala preberat, ze kolko ma nickov na pokeci, s kym si tam pise a bla blaa tak mi ho bolo az luto, ako sa bal ze ako sa to skonci...ja som sice aj plakala a nebolo mi vsetko jedno, on si chvilu myslel ze sa s nim aj rozidem ale slubil ze uz nikdy to nespravi...odvtedy na pokec uz vobec nechodi:)) baby, treba ich trosku postrasit, oni sa uvedomia ak im na vas zalezi...viem z vlastnej skusenosti:))

som v soku.

espreso to je sila.v kazdom pripade si myslism,ze to nie je v poriadku, flirt je flirt ale musi vediet kde su hranice.zatajovat priatelku, znamena,ze chce cosi viac z tohto zatial anonymneho vztahu.je mozne ,ze nie je vo vasom vztahu stastny??mozno by som ho este chvilu natahovala, nevies co ma este v rezerve a co sa dozvies:-)bud ale rozvazna.zeby som vyskusala na mojho priatela:-))??

velvet

alebo... ma este napadlo ... ked si mu pisala po prvy krat.. napisala si mu,ze ste si uz pisali postou alebo rp... to je dolezity fakt:-)

babuliatko

pokec je svinstvo ja vravim uz davno.ja neviem preco to robia, ci sa vo vztahu nudia, ale je to len internet tam si mozes robit vsetko.na tvojom mieste by som mu to nepovedala lebo podla mna by sa nastval a dost a nevies ake by to malo nasledky ale na druhej strane by si potom aspon vedela ako to s tebou mysli.

velvet

hej... aktivujes si to z mobilu alebo ja neviem este cez co a vidis presne historiu toho co si si kedy s kym pisala.. .Ale nemusel si to aktivovat spravil... je zbehly takto v pocitacoch??! Pisete si cez RP alebo klasicky Postou?