priserne stipanie ...:(

aluska1

lusinocka urinal je akurat naprd, je to len doplnok, nie liek
snaz sa posilnit imunitu, lebo si moc nachlna na rozne infekcie a bakterie

lusinockaLu

ahojte.Neviete mi poradit?Ja mam palenie pri sexe pred tym som sa 2x liecila na zapal a vzdy ked som dobrala par dni bola pohoda a po par dnoch znova som mala palenie.Zacala som brat urinal ale necitim ziadnu zmenu :-( uz nemam ani chut ist k doktorovi kedze tie lieky pomahaju len vtedy ked uzivam a ked prestanem tak palenie je znova tu...

me for me

s tym mam velkee skusenosti,mam to skoro stale,jednu infekciu vyliecim a mam sex a zrazu tu je dalsia infekcia..no vzdy ma to pri sexe stipe,teda teraz uz po sexe,lebo pocas sme zacali pouzivat lubr.gel durex..ale urcite zajdi ku lekarovi.drzim palce

joanna111

no a nemas kvasinkovu infekciu??? Ja som to uz mala a som myslela ze umrem... Sex je tym padom o nicom a stipe to a svrbi to. Skus sa na to pozriet na nete co to nie je to. Inak ma to aj partner. On to nema take ako my. Odporucam canesten - vaginalne kapsuly - bez receptu. Uziva sa to cca tyzden. A pre nho obycajny krem na plene. S

nepoviem

podla mna je to z toho že niesi dostatočne uvolnená čiže niesi dostatočne vlhká (mna to tiež niekedy štípe ked niesom dostatočne vlhká) .. ak sa ti nebude dariť byť vlhká, určite vyskúšate lubrikačný gél