Potrebujem velmi suurnu pomoc...

Príspevok v téme: Potrebujem velmi suurnu pomoc...
animaal

cawte.. mam problem s tym ze moja priatelka a aj ja sa bojime ze by ona mohla byt tehotna.. vcera sme mali nechraneny styk sice to trvalo chvilku mozno to nebolo ani 5 minut a este to bolo aj trosku prerusovane.. ale strasne sa bojime.. chcem od vas vediet aka je pravdepodobnost ze je tehotna .. v pondelok by mala dostat menstruaciu ak ju nedostane je to zle??.. prosim povecte mi ako by som citil ze to so mna uz vyslo do nej alebo ci to vlastne citit.. prosiiim je to velmi dolezite a prosim vas o normalne seriozne rady..

zjuzjika

animal, ak mas 13, tak este nesexuj, jpotom sem musis pisat take primitivne veci.... a asi na kondomy nemas, co .....ano , ved 3eura su vela, co , a aj to som prehnala.....ved pootm davat 200eur na potrat je lepsie nie, alebo sa stale stresovat......

monnika.

:D boze, vy ste ako retardovani obcas! bavi vas taky sex, po ktorom musitenhned utekat na internet sa pytat, alebo ist kupit tehotensky test?? kazdy den je tu aspon 5 takych comaju nechraneny sex a potom sa pytaju...KONDOMY, co myslite naco su??

niekto

ak ma pravidelny cyklus mala neplodne dni
ak si sa do nej neurobil je ta pravdepodobnost este nisia
nechce sa mi ratat pravdepodobnost pozri si to tu

en.wikipedia.org