Z ničoho nič som stále nadržana a keď je sex strašne vlhká..

Príspevok v téme: Z ničoho nič som stále nadržana a keď je sex strašne vlhká..
ni...

ahojte viete .. .ja som nikdy že nebola nejak nadržaná samozrejme že ak prišlo k sexu tak ano ale mimo toho že len tak som doma a dostanem chuť na to.. a teraz už je to ale 2 týždne.. stále som nadržaná.. predtým som nikdy takto nebývala aj sa spravim a som zas.. mám sex.. a som strašne vlhká a takto som nebývala až to tak čvachta.. prečo je to tak keď predtým som to nikdy nemala?
nie je to nejaká chyba?? dakujem niečo sa zmenilo v omne?

nikki.7

Ahojte:))

Pripojím sa k téme.Ja mám takýto istý pocit vtedy,keď mám ovuláciu,tiež som veľmi vlhká a len tak to čvahce,avšak ja priateľa mám a ten je z toho veeeľmi rád...

Naozaj je pravda,že to ti môžu niektoré ženy iba tíško závidieť.Nie každá totižto má toto,čo my.Aj keď ja nie stále,ale keď sa schyľuje k sexu,už predohra je krásna.Je to super pocit.

Určite je všekto v poriadku anemusíš sa ničoho báť.

Slobodna

Veď to je predsa normálne.
majakohajda: Nemyslím si, že to prejde a ani neviem prečo by ju to malo prechádzať :-) a hlavne, nesúhlasím s rovnicou- čím viac sexu tým menej nadržanosti. Nie je dôležité koľko ale ako a s kým :-)

majakohajda

ahoj...Potrebuješ niekoho na venovanie ak máš partnera tak potrebuješ od neho viac nehy,lasky ,a sexu.....urobte si aspon 3-4 dni take romantickéé...uvidis ze ta to prejde a ako casto mavas sex?? Aj od toho to zavisí.... vysledok: MAS MALO LASKY,SEXU,NEHY,A MILOVANIA....awoj a napis mi na to co som ti napisala aky je to vysledok....

ni...

ahjte ja viem že je to v poriadku ale nikdy som ja takto nebola.. z ničoho nič to tak u mňa nastalo... a aj to že som strašne vlhká lebo ako keby som sa išla spraviť.. stále ale nespravila som sa... tak dakujem

je to ok

To je dobre, ze sa tak citis. Problem by bol, keby si nebola vlhka. Je to prirodzene. Zavisi to aj od fazy cyklu, v ktorej sa nachadzas. Pred ovulaciou a po je to uplne normalne. A niektore zeny su vlhke stale. Niekedy je to neprijemne, ale ine by mohli zavidiet.

leerka

urcite to nie je nijaka chyba, ved je to len dobre, ze si vlhka,,,,, a mozno je to tym, ze si nadrzana, ze mylsis castejsie na sex alebo by si sex chcela, neviem ci mas priatela ale ak nie, tak to moze byt sposobene aj tym...