Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako rýchle znizit vysoky krvny tlak

Severka

ja mávam miernu hypertenziu. Lekárka mi namerala 140/95 tep 85. Doma keď si meriam tak mávam aj vysoký tep najvyšší som mala 117.

Bojím sa aby sa mi niečo nestalo. Len sa modlím aby to všetko srdce v pohode prežilo.

Nesolím, som štíhlej postavy, vážim 59 a 169 som vysoká, mávam dlhé prechádzky, nejem mastné, grilované vyprážané a údené jedlá, nepijem kávu, alkohol, nefajčím, jem tri krát denne. Jem veľa ovocia a zeleniny.

Užívam antiko a mám problémy so štítnou žľazou. Nábeh na zvýšenú funkciu štítnej žľazy a ešte k tomu chronický zápal. Veľa jedla zjem a chudnem, býva mi teplo. A v lete schudnem veľmi veľa a tlak a tepom tak to nechcem ani vidieť. Bude vysoký a tep. A váha asi 50 kg ako anorektička. :-(.

Marek468

Môd dedko mal dlhodobé problémy s vysokým krvným tlakom.

Raz som čítal o jednej hube, ktorá ma zaujímavé účinky a dosť ma to zaujalo.

Tu je krátke video o tejto hube www.youtube.com

Dúfam, že som mohol pomôcť :)

Andika

Ahojte, z vlastnej skusenosti vam odporucam od firmy Kyäni uzivat cely trojuholnik zdravia na jeden mesiac pravidelne pidla pokynov a garantujem vsetkym upravu vysokeho krv tlaku az tak ze vas lekar to nepovhopi!! Su to cisto prirodne a extra efektivne produkty :))!!!! Cez net sa to sa objednat len pomocov ID kodu a rada vam poskytnem moj ID 1178389. Potom mi sem napiste som veelmi zvedava a rafa si precitam ze som vam pomohla :)), prajem vsetkym skore uzdravenie

urb

mozno to je odveci ale chcem sa opytat na taku vec pred tym ako mi bol zisteny vysoky tlak v 18 r. 160 na 100 som bol vrchlovy sportovec. Doktorka mi predpisala lieky a povedala ze mam byt v klude a o pol roka na kontrolu tak chcem sa opytat nakolko mam ten sport obmedzit. dakujem

barodneees4

No ja 18 a dne smi prišlo strašne zle až do teraz tlak 135/105 a pul 146 .. a to krútenie hlavy teplo triasla mierne je to narmálne ?

mikimausik

K vzniku vys. krv. tlaku vedú 3 príčiny:

- farmaceutické lieky lebo to čo chceme okamžite liečiť vedie pomocou ijekcii a rôznych medikamentov telo však nie je pripravené na taký prísun masívnych látok. Tie sa v dôsledku toho usadzujú v organizmu a zahusťujú krvné riečište. Výsledkom je vysoký tlak.

- zlá životospráva zla kombinacia tepe. upr. sacharidy s tukom ako je kolače dorty biely cukor, prirodny bočik konzumovany s cibulou je zdravejší ako margaríny a hovadiny typu rastlinne maslo

- toxiny v hrubom čreve následkom bratia farmaceutickych liekov

Poznám pacienta ktorí bral 17 rokov prášky, ked prestal a 3 tyždne sa začal ináč stravovat tlak sa upravil. Neberte farmaceutické prípravky na tlak !!!

Zbavte telo kyseklin:

vynechat biele jedy ako je cukor, sol, čistý tuk živočíšny, konzumujte panensky olej, 1 až 2 polievkove lyžice s tvarohom (lebo v naviaže sa na sirne zlučeniny tvarohu a tim lepšie sa dostane s hrubeho čreva do krvi) alebo tvar. jogurtom spolu s ostatnymi opatreniami napomahaju zniženie tlaku na 120/80

Stava ktorá zniži tlak (použivajte pred navštevou kardiologa)

Recept:
450 ml štavy z uhoriek a 50 ml s cibukle pite denne rano noektori po jedle lebo niektorých nafukuje

Pozor na kvalitu vody kupte si reverznu osmozu voda ako z pramena.
kosice

lubomir5826

DOBRY DEN CHCEM SA VAS NIEKOHO OPYTAT MAM PROBLEM S VYRAZKAMI AZ FLAKMY CERVENEJ FARBY NA RUKACH STEHNACH A NA BRUCHU .DOKTORKA MI POVEDALA ZE MAM KOPRIVKU RAZ ZA TYZDEN SA MI TO VYHODI A ZA DEN PREJDE.NEVIEM CO IDE LETO A BUDE VSETKO VIDNO ALEBO PORADIT NEJAKE VYSETRENIE DAKUJEM

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.