čím znížim chuť do jedla ?

tinusska

velmi dobre na precistenie je psyllium... len musis vela vody pit... a vela nie je 2,5l vody za den, ale trosku viac... bo ked vtedy menej pijes, ta akurat tak zapecie... ale inak, je velm dobre na ocistu..

lleilla

a nebude pricina v priatelovi?mne povedal ten moj,ze som pribrala a to ma tak nastvalo...okamih prekavpenia....ze som zacala jest este viac,aby videl,co je to byt pribrata-nepovedal ti nieco podobne priatel?nebute tam skryta pricina?hmm?

helenocka

dakujem si zlata ....a ty urcite vyzeras dokonale :)
a vdaka za vysvetlenie...ja sa musim a veru sa aj budem krotiť...a myslis ze očistne kury zaludka a tak su ucinne ?

bertia

Ja tiez neznasam ked toho zjem viac ako by som mala.Ale co uz?? A antikoncepcia su predsalen hormony, mozu mat vplyv na chutenstvo. Ovocie obsahuje vela enzymov, ktore ti vyvolavaju pocit ze este by si si nieco dala, nieco kaloricke, lebo ti precistia zaludok.

helenocka

BERTIA... podporuju ? myslis? no lebo tych jem naozaj dost ....

a este nieco- beriem aj antikoncepcne tabletky...ale uz asi dva mesiace ... ale takto mi chuti len necely mesiac...no a tehotna teda urcite nie som :)
ale som čudná , ja ako keby som sa necítila uplne stastna ked nezjem este nieco uz po niecom ..