Modeling...

Príspevok v téme: Modeling...
daniellaa

Ahojte dievcata torsku sa vam predstavim volam sa Daniela moja vyska je 178cm a vaha 54kg aa mam 15 rokov...pracujem v modelingu zacala som stym tejto zimi 2008 bola som strasne stastna a vsetko vtedy som mala 60kg ked som stym zacala povedali mi ze mam schudnut a to sa aj podarilo nejedla som ibaa malo preto sme sa s rodicmi vela hadali pretoze som necela nic zjest aa aj ked som zjedla ciitila som sa velmi zle ... chcela by som mat 50 kg pretoze je to idealna vaha modelky..ja nemam problem schudnut rychlo lenze zacala som vracat asi pred 3 mesiacmi aa najprv som to brala ako zabavu a kila sli dole...ale teraz si uvedomujem zee too bola obrovksa blbost pretoze som si ublizovala a velmi:((...dievcata v skole stale jedli bagety snickers a sladkosti a to som na strednej pre mna je moja postava prvorada a ja tak mozem iba na nich pozerat s casu na cas si dam sladke....ale doobedu nic nejem na obed sa najem a potom jem poobede minimum a od 6 hod uz jem len mrkvu alebo take zeleninu v malom mnozste chcem sa spitat co si o tom vsetkom myslite:.dakujem...

kengura

mozno mas preto taku vahu,lebo mas tazke kosti. to kludne moze byt dovod. napriklad moja sestra je chuda, ale ked sa postavi na vahu,tak to vyzera ze je nejaka tucibomba. a pritom to vobec tak nie je. a je velmi dobre,ze sa ti tvoja postava paci:))) ja sa uz naozaj neviem dockat,kym pridem domov. Ja som pezinok. A kolko h denne cvicis? a co jedavas?

zuzic_

neboj sa nezacnem...mozog momentalne zatazujem inymi problemami takze hadam nehrozi:) ale inac dnes v zrkadle sa mi pacila moja postava, len vzdy ked sa odvazim tak ma mrzi ta vaha ale inak brucho mam pekne ploske tak nechapem preco ta vaha...no snazim sa cvicit iba nie vzdy sa da teda nie vzdy mozem cvicit akoby som chcela a jest sa tiez nie vzdy da lebo mama kontroluje co zjem a kolko zjem atd..ale hadam to pojde aj tak:) verim tomu...teraz ked zacinam byt so sebou spokojna musi ist este trosku...ja som nitra a ty?

kegura

len ta prosim,nikdy v zivote nezacni s bulimiou,alebo s anorexiou! ked budes cvicit a jest zdravo,ver mi schudnes tolko kolko budes chciet. A takisto ani mozog nezatazuj,ze straaaasne chcem schudnut,lebo to potom pojde tazsie. Ja moj mozog zatazujem v jednom kuse a aj tak sa mi nedari. Drzim ti tiez palce nech ti to vyjde:) a odkial si?

zuzic_

mno ja mam 164 alebo 165 neviem presne a vaha sa mi kyve medzi 56-58kg:( v poslednom case mam problem trochu s jedenim ale snazim sa schudnut velmi...
mno tak drzim ti naozaj velmi palce, ked sa nieco zmeni ozvi sa prosim. pravdaze zmeni sa len k lepsiemu to je jasne:)

kengura

Dakujem:) presne,ta blba HAK ma totalne znicila… ale uz sa naozaj tesim domov a teda naozaj dufam,ze budem vyzerat opat tak ako som vyzerala… a ty mas kolko kil a vysku ak sa smiem spytat?

zuzic

tak to je fakt blbe:( no pod co najskor domov a zacni obehavat lekarov drzim palce. nie ja nie som, len ma zaujalo ako si napisala ze si bulimicka a pritom si zacala chudnut zdravo...lebo ja sa snazim chudnut zdravo tak ma to tak zaujalo..ale u teba to asi cele nastartovala ta nestastna HAK ze?:(
mno dobre drzim ti palce hadam sa raz vsetko vyriesi velmi ti drzim palce

kengura

ono to bolo tak ze ja som bola pekne doma a nemala som ziadne problemy a mala som sa naozaj vyborne... a potom som sa rozhodla ze odidem do USA studovat a este pred tym zom zacala mat problemy s menstruaciou a teda doktorka mi dala HAK a mi potvrdila na 100% ze nepriberiem ani kilo,ze ta HAK je nejaka uzasna a neviem co este.Lebo mala som problemy take ze som mala menzes 2-3x do mesiaca,proste v kuse som krvacala. A potom som odisla do USA a tu ma ta HAK a americke jedlo totalne znicilo. Take problemy som chytila z HAk ze to som si v zivote ani nepomyslela... a teda snazila som sa opat chudnut,ale upadla som do takej depresie,ze som zacala s bulimiou... a uz sa toho neviem zbavit. ale najhorsie je,ze ja vobec nechudnem. Absolutne.schudla som mozno 5 kil dokopy. to je cele... Lebo mam velmi tazke podmienky tu aj na zvracanie,ale snazim sa zvraciat ked mam moznosti. a teraz som menzes nemala pol roka a tak som nafuknuta,proste to je jedno,mam velke problemy tu,ale uz len nejaky mesiac a som doma a to idem behat po doktoroch a chudnut opat. a opat chcem robit modeling... takze to je asi tak v skratke... a ty tiez trpis bulimiou?

zuzic

kengura chvilu mozme hadam popisat aj tu aj tak mi nejde otvorit tvoj mail:) ale ked si zacala zdravo chudnut ako to ze si si neuvedomila ze to uz neni v poriadku? zacala si sa nenavidiet ci ako? ako sa zo zdraveho chudnutia...a teraz ak oto riesis?:(

kengura

a vtedy som sa citila uzasne,nemala som ziadne zdravotne problemy,mala som uzasnu postavu... a absolutne ma vtedy anorexia alebo bulimia nenapadla..ani raz. jeden jediny raz...nie... zvlastne ze?

mozes mi napisat na mail ak chces... bude to lepsie... dakujem

kengura

zdrave stravovanie,cvicenie. vobec som na anorexiu alebo bulimiu nepomyslela! a teraz som bulimicka:( sa hanbim za seba ako pes... mala som krasny zivot. len potom prisli nejake problemy s postavou... a vsetko sa obratilo proti mne:( ale prisaham ze do dvoch mesiacov budem mat krasnych 50 kg este raz... alebo 49kg....