Znizuje antikoncepcia chut na sex?alebo ma vedlajsie ucinky?

leerka

ano , toto iste sa stalo bratovej frajerke, berie antiku uz asi 7 rokov a teraz jej zistili vysoky cholesterol...a preve z antiky...povedali jej, ze jej hrozi tukova tromboza a ze prinajlepsom zomrie, ak ju dostane a prinajhorsom ostane na voziku ochrnuta...toto jej povedala neaka jej doktorka...teiz si mohla zakusnut do jazyka...kazala jej vysadit tabletky, ale ona ich nevysadila, tak jej dala 3 mesacnu dietu, a potom sa uvidi co dalej...

silvie20

Ked sa bavíme o nežiaducich účinkoch, može hak spôsobiť aj zvýšenie cholesterolu? totiž nedávno som bola na krvých testoch kvôli jednému vyšetreniu kde mi zistili rapídne vysoký cholesterol, pričom pred pol rokom bol ok.... neviem si to vysvetliť, mam 20, zdravo sa stravujem, športujem, ako sa mohol za pol roka tak rapídne zvýšiť... inak brala som hak rok pre info... lekár mi povedal že to môže byť z hak ale nemusi.... aký je váš názor?

miruska556

pred tým ako som začala užívať antikoncepciu som mala dosť veľký sexuálny apetít, ale po nasadení antikoncepcie sa mi moja chuť na sex výrazne znížila...... a dokonca ani zmena zančky nezabrala.

palacinka

nevyhody ktore som postrehla su: vyssie riziko trombozy kedze hormony ktore HAK obsahuje zahustuju krv,teda upchavanie ciev, vyssie riziko rakoviny prsnika (ale je pravda ze HAK znizuje riziko rakoviny ineho druhu), depresie, bolesti hlavy, prudke zmeny nalad, menstruacia mimo cyklu,zvysenie telesnej hmotnosti, vypadavanie vlasov atd....ale to neznamena ze sa tieto vedlajsie ucinky musia prejavit u kazdeho

leerka

tak homeopatika a vitaminy a teketo veci vedlajsie ucinky nemaju, ona skor asi myslela antibitika, antidepresiva a pod....

zjuzjika

kazdy liek ma nezelane vedlajsie ucinky, takisto aj antikoncepcia, nikde vsak nie je pisane, ze ich budes mat akurat ty.... moze sa stat, ze tebe sadne uplne v jpohode a ani nebudes vediet, ze ju uzivas, taksito je to aj so znizenou chutou na sex, niketori ludia to zaznamenali, niektori nie...niektore antikydokonca zvysuju chut na sex ale to zalezi od danej osoby a nie od druhu antiky...kazdemu sadne nieco ine...