Je normalne ked priatel pozera nahe zeny na nette??

tina78

to nie je vsetko... mozno aj preto som ziarliva bo ma bujaru minulost... a je to majitel barov... aj teraz odisla jedna barmanka co spavala s predtym co mal ten bar.... tak ju nahradila zasa ina nova neokukana... :-( a to je furt nejaky vecny boj .. a furt budu prichadzat nove barmanky a mozno ked podnik pojde tak si budu chcet aj inak prilepsit ako ta predtym... ja uz som z toho chora

Trieska

fgf no teba by som nechcela za partnera, nikdy so ziadnou nie si spokojny a furt chces nieco este lepsie.
jajka pekne si to nazvala - zakladna udrzba, to je vystizne! :D

Trieska

A moj nazor na toto je taky, ze je sice normalne, ked sa chalan pozre na inu babu aj ked ma vazny vztah a aj ked ju nechce hned podvadzat, ale pokial ten muz si tu svoju vazi a ma aj nejaku inteligenciu, tak to nerobi okato pred nou. Je vela chlapov, ktori sa za inymi neobzeraju ked maju priatelku po boku lebo vedia, ze im to je neprijemne a ze im by sa tiez nepacilo, keby si ona obzerala inych muzov, komentovala ich ci s nimi aj flirtovala. Po tom, co tu o nom vsetko pises si myslim, ze si ta nevazi a ze by si si mala najst ineho. Si este mlada, si pekna, najdes niekoho lepsieho. Neostavaj s nim len preto, ze uz nechces menit, ze nechces posobit promiskuitne, toto ti za to fakt nestoji. Clovek ma skusat, dokym nenajde to prave, niekomu to trva dlhsie niekomu kratsie, ale neoplati sa zobrat hocico len preto aby bolo. Neskor, kebyze si ho vezmes a budete mat deti bude o to tazsie odist. Teraz je to v pohode.

Trieska

Ja mam za sebou par vztahov a za babami sa okrem posledneho ani jeden nepozeral. A ten posledny, to bol des. Musel skoro kazdu komentovat, ci to bola nejaka herecka v telke alebo realna baba. A v jednom kuse mi vypraval o tom, jak je ta ktora dokonale krasna a nema absolutne ziadnu chybu. Chcel sa so mnou o tom vypravat, aka je ktora neskutocne krasna. Ale bol to ku....k, mal otrasnu minulost za ktoru sa nehanbil. Hoci tvrdil, ze uz chce zit inak a mat len jednu babu, neverim, ze by uz nikdy ziadnu dalsiu ci skor dalsie nemal, na nom to bolo uplne vidno aky je ku....k, jak je hned nadrzany ked len prejde nejaka baba okolo. Mal aj ine chyby, ledva som to s nim vydrzala 5 mesiacov a uz mi len vypisuje skarede maily, ako som vsetkemu na vine. A nech si pise, ja neodpovedam.

jajka001_

fgf, ked najdes toho spravneho, mas sa prestat o seba starat? pekne sa obliekat, umyvat sa? malovanie k tomu patri, rovnako ako pouzivanie antiperspirantu, holenie, farbenie vlasov, starostlivost o nechty, kozmetika, cvicenie atd. zakladna udrzba :)

ferca

fgf mozno ty to tak citis- kravina na mraky! Pre mojho som jedina a najkajsia. Nie som ziadna naivka, sme spolu 9 rokov a zatial nesklamal a pritom je to borec, vsetky moje kamosky ho zeru.. Ten kto nezazil, nevie a len ticho zavidi..